@Ooonv: To w sumie tak jak faceci by chodzili do damskiego kibla, bo jest tam czyściej (co raczej nie jest prawdą), ale pewnie tak by się nie stało, bo by zostali wykopani.
@Papasmerf44: No u mnie faceci chodzili do babskich na palenie trawy, ale to wszystko było ustalone przez starsze roczniki i tradycja była kontynuowana
Jeden żeński był nadal tylko żeński, bo jedna nauczycielka od polaka tam chodziła, bo mówiła, że woli spędzać czas z młodzieżą niż z koleżankami z pracy XD
Komentarze
Odśwież26 września 2025, 10:34
Zaraz, dlaczego dziewczyny były w męskim kiblu?
Odpisz
26 września 2025, 11:31
@Papasmerf44: niektóre uważają się za faceta
Odpisz
26 września 2025, 12:52
@Papasmerf44: Srały, mój panie, srały
Unikają wtedy kolejek
U mnie w szkole męskie były na siki, a babskie na palenie trawy -_-
Odpisz
27 września 2025, 09:03
@Nikodem8378: Nie xD
Odpisz
27 września 2025, 09:42
@Ooonv: To w sumie tak jak faceci by chodzili do damskiego kibla, bo jest tam czyściej (co raczej nie jest prawdą), ale pewnie tak by się nie stało, bo by zostali wykopani.
Odpisz
28 września 2025, 20:49
@Papasmerf44: No u mnie faceci chodzili do babskich na palenie trawy, ale to wszystko było ustalone przez starsze roczniki i tradycja była kontynuowana
Jeden żeński był nadal tylko żeński, bo jedna nauczycielka od polaka tam chodziła, bo mówiła, że woli spędzać czas z młodzieżą niż z koleżankami z pracy XD
Odpisz
26 września 2025, 18:32
U mnie w szkole to tak wyglądało jak powiedziałem że jeden chłop drugiemu naj...ł pałką teleskopową
Odpisz
26 września 2025, 14:12
W internacie to była cotygodniowa tradycja.
Odpisz