Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Cymbal

29 września 2025, 19:28

to w kiepskich jakoś lepiej pokazali, bo ludzie się odbudują po tym jak eksponat ferdek dał jednemu piwo

Avatar Slithey

26 września 2025, 11:04

kurde ja chce tam jechac za 3 lata nie straszcie mnie

Avatar Katrina2712

27 września 2025, 14:21

@Slithey: po co? Już teraz coraz mniej ludzi tam jeździ

Avatar Slithey

27 września 2025, 17:03

@Katrina2712: flog gnaw camp, nauka jezyka

Avatar Katrina2712

Edytowano - 27 września 2025, 23:35

@Slithey: za drogi interes jak dla mnie (nie ja dałam czerwone). I w sumie w ciągu 3 lat może się też zmienić, ale na razie jest nie zaciekawie na odprawach

Avatar Slithey

28 września 2025, 07:14

@Katrina2712: właśnie dużo słyszałam i mam coraz więcej leków ale chcę wyjść z domu
(spoko, nie dbam o czerwone zielone)

Avatar Katrina2712

28 września 2025, 10:21

@Slithey: nie musisz lecieć do stanów żeby wyjść z domu xd koleżanka rok temu była na islandii i bardzo jej się podobało

Avatar Slithey

28 września 2025, 10:25

@Katrina2712: muszę budżetowo myśleć

Avatar Katrina2712

28 września 2025, 10:30

@Slithey: do stanów na festiwal za 700$ (taką cenę widziałam w necie) nie jest taniej niż do krajów europejskich. Same bilety lotnicze kosztują o połowę mniej

Avatar Slithey

Edytowano - 28 września 2025, 10:51

@Katrina2712: ale Tyler the creator ❤️ powiedział że już chyba nie będzie robił na cały świat tourow

Avatar Katrina2712

28 września 2025, 10:54

@Slithey: czyli jednak koncert jest priorytetem w tym przypadku. Młody jest. Może jeszcze zmieni zdanie

Avatar
Konto usunięte

27 września 2025, 12:32

BEZ POLITYKI W KOMENTARZACH

Avatar KittyQueen

26 września 2025, 15:47

To Ameryka tak nie wygląda na codzień?

Avatar Mijak

27 września 2025, 10:14

@KittyQueen: Wygląda, ale tylko dla niewielkiej części mieszkańców

Avatar Anantashesha

27 września 2025, 10:02

Rel ale szablon nie pasuje

Avatar sssstttt

26 września 2025, 12:52

Pokażcie murricanom przeciętny dzien z życia w Łodzi a uznają to za horror

Avatar ultron64

26 września 2025, 11:01

Czyli stany za rządów Kamali?

Avatar Boberek00

26 września 2025, 11:11

@ultron64: wyjdz

Avatar Kj0603

26 września 2025, 11:17

@Boberek00: tak szczerze
To chyba wolalbym by zultron zostal
Pogada sobie o polityce
Nikt go nie bedzie sluchal
Dostanie troche czerwonych
A stronka bedzie troche bardziej zywa

Avatar Boberek00

26 września 2025, 11:20

@Kj0603: chodziło o ten mem

Avatar Kj0603

26 września 2025, 11:23

@Boberek00: ciagle troche ruchu generuje
Tak jest bolesnie nie smieszny
Ale i tak lepszy niz memy dla 40 letnich karyn jakie wstawiaja boty

Avatar Boberek00

26 września 2025, 11:28

@Kj0603: dobra, trochę przesadziłem

Avatar BlackMorbius61

26 września 2025, 11:36

@Kj0603: przynajmniej można się z czegoś pośmiać, a on świetnie się sprawdza w tej roli

Avatar ultron64

26 września 2025, 11:51

@BlackMorbius61: Ale śmiejecie się ze mną, nie ze mnie. Prawda?

Avatar Boberek00

26 września 2025, 11:59

@ultron64: no różnie

Avatar malinowy_kot

27 września 2025, 11:10

@ultron64: ja się nie śmieję, bo jesteś jednym z niewielu, którzy mówią o polityce i nie są lewakami

Avatar BlackMorbius61

27 września 2025, 11:18

@malinowy_kot: współczuję czy coś

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar niggiddu
Dodane przez: niggiddu

To by wystarczyło

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Za co ta premia

To będzie bolało

Bycie na zero to nieosiągalny luksus

Trzeba brać osobną torbę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka