Teraz palę, ale nie papierosy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
To będzie bolało
Zdeklasowani znowu
Najbardziej realistyczny spośród modów
Dobrze czasem się oderwać
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 września 2014, 13:08
W czym problem bo nie rozumie ? Szkolne towarzystwo pali i co z tego ? Oni wychodzą na papierosa, ja wychodzę z nimi. Oni palą , ja siedzę z nimi do towarzystwa... gadka szmatka i leci czas...
Odpisz
4 września 2014, 15:00
@MaxiorPL: Nie masz może konta na Densetsu Senshi?
Odpisz
5 września 2014, 00:44
@imad2010: Nie wiem zbytnio co to. Może coś tam mam ,ale raczej nie używałem czegoś takiego kilka lat :D
Odpisz
Edytowano - 4 września 2014, 16:00
lepsze rzymskie ognie :D
albo jakieś samoróbki
Odpisz