@Otis_: Dawniej lepiej było dodawać dowcipy na memy, żeby więcej osób je zobaczyło.
Dziś znowu warto korzystać z działu "dowcipy", bo są tam wdółgłosy.
@Mijak: Dowcipy od dawna są bezużyteczne, nic dziwnego że Boży zapomniał i tam usunąć wdółgłosów. Jak ludzie zaczną tam wchodzić, pewnie też profilaktycznie usunie
Komentarze
Odśwież26 września 2025, 16:26
https://dowcipy.jeja.pl/dodawanie.html
Odpisz
28 września 2025, 14:20
@Otis_: tam też by pasowało
Odpisz
28 września 2025, 14:52
@Otis_: Dawniej lepiej było dodawać dowcipy na memy, żeby więcej osób je zobaczyło.
Dziś znowu warto korzystać z działu "dowcipy", bo są tam wdółgłosy.
Odpisz
28 września 2025, 15:01
@Mijak: faktycznie
Odpisz
28 września 2025, 15:41
@Otis_: Ktoś na nie wchodzi?
Dodałem kiedyś okropnie słabego i 2 tygodnie kompletował 0-4
Odpisz
Edytowano - 28 września 2025, 15:42
@Traktor_is_back: Chyba nadal prawie nikt nie wchodzi, ale można spróbować je spopularyzować teraz, gdy jest argument w postaci wdółgłosów.
Odpisz
28 września 2025, 15:44
@Mijak: Dowcipy od dawna są bezużyteczne, nic dziwnego że Boży zapomniał i tam usunąć wdółgłosów. Jak ludzie zaczną tam wchodzić, pewnie też profilaktycznie usunie
Odpisz