Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dustin2001

28 września 2025, 20:12

Nie wiążcie się nigdy z zaburzonymi ludźmi. Nie naprawicie ich. Przygodny seks i nic więcej.

Avatar DHF1232

28 września 2025, 21:54

komentarz obrazkowy

Avatar Nikodem8378

28 września 2025, 22:06

@dustin2001: Nie bardzo rozumiem w przypadku tej osoby. Czemu? Co może zrobić?

Avatar dustin2001

28 września 2025, 22:33

@Nikodem8378: Nieprzepracowane problemy często sprawiają, że toksyczność wydobywa się z osoby.

Avatar Gniotek7

29 września 2025, 07:43

@dustin2001: Są rzeczy które człowiek odkrywa sam w sobie dopiero w momencie kiedy wejdzie w głębsze relacje i nie jest świadom, że taki problem istnieje do czasu aż się pojawi. Nie przepracujesz WSZYSTKIEGO bez wchodzenia w związek (zwłaszcza jeśli tyczy się to leków związanych z przywiązaniem/utratą).

Jednoznaczne 'nie wiążcie się' to jest druga strona skrajności.

Avatar dustin2001

29 września 2025, 14:00

@Gniotek7:
Zgadza się.
Ale to powód, żeby człowiek miał wchodzić w związek, mimo oczywistych redflagów jak w przypadku mema? Nie naprawisz tej osoby, dopóki ona sama tego nie będzie chciała. Nie odpowiadasz za to, aby zrobić z niej kogoś, kto może żyć w społeczeństwie. Nie wisisz jej tego.

I faktycznie jest szansa trafić na fajny związek, być powodem, że osoba, z którą jesteś zmieni się na lepsze. Ale ryzyko, które sprawi, że sam popadniesz w problemy i będziesz miał zniszczoną psychę będzie większe.

Avatar dustin2001

30 września 2025, 11:43

@dustin2001: @Anantashesha
Jesteś tak słabym człowiekiem, że masz mnie zablokowanego i próbujesz zwracać uwagę w taki obrzydliwy sposób.
Wszelkie Twoje wypowiedzi są pozbawione moralności czy kultury.
Nawet nie próbuj ze mną dyskutować, jeżeli nie potrafisz tego zrobić wprost, bo jesteś najzwyczajniejszym tchórzem.
Cała Twoja aktywność na jeja to błąd i powinieneś typie zamknąć konto.

Avatar DHF1232

30 września 2025, 15:16

@dustin2001: @Anantashesha To kompletna porażka, bokuje wszystkich co z nim wygrają rozmowę, a to w sumie nie takie trudne, to dosłownie farmer strzałek w dół i błędnych opinii.

Avatar dustin2001

30 września 2025, 20:48

@DHF1232:
Nie będziesz miał strzałek w dół, jak zablokujesz wszystkich, co się z Tobą nie zgadzają.

Avatar Ooonv

29 września 2025, 11:15

Czemu już drugi mem o sraniu? -_-
Gówno, hahahaha

Avatar Anantashesha

29 września 2025, 14:13

@Ooonv: Czy ten mem o sraniu jest z nami w pokoju?

Avatar Anantashesha

29 września 2025, 14:12

Powód który podała sprawia że mam wrażenie że zrobiła to wtedy celowo.

Avatar werenspawel

28 września 2025, 20:17

Jeśli dana osoba miałaby chore nerki? A kto w dzisiejszym świecie jest doskonały.

Avatar Adix174

29 września 2025, 10:29

@werenspawel: masz rację ,nie jestem aż tak miłosierny żeby obszczańca pod mój dach przyjmować

Avatar werenspawel

29 września 2025, 13:04

@Adix174: chociaż sobie byś wybaczył coś takiego?

Avatar Traktor_is_back

28 września 2025, 21:03

Nie

Avatar Oliwier256

28 września 2025, 21:02

Niezła próba, psie siostry...

Avatar Neronixu

28 września 2025, 19:40

Janie, zasłałem łóżko

Avatar Emix9999

28 września 2025, 19:47

@Neronixu: To świetnie!

Avatar Lacoste

28 września 2025, 20:15

@Emix9999: Oj niebałdzo

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

I po kłopocie

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Tymi się chodzi

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka