Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Brrawkoo

11 kwietnia 2019, 13:32

Avatar ziomek2009

14 sierpnia 2013, 15:33

Mocne hehe a najlepsza ta jasna dupa :)

Avatar Synekk

17 grudnia 2011, 20:47

Moim Zdaniem 5-12 To Mały Wiek A Jak Dla Cb 17 Lat Np To Mało To Wiesz ...

Avatar kubapilot

17 grudnia 2011, 21:50

@Synekk: dla każdego wiek odpowiedni jest inny, dla mnie dojrzałość jest w wieku 21 lat, a mam 14...

Avatar Synekk

17 grudnia 2011, 22:26

@kubapilot: No Ale Wiek 14 To Już Raczej Nie Dziecko Tylko Nastolatek ?

Avatar kubapilot

18 grudnia 2011, 14:13

@Synekk: ale to nie zmienia faktu, że zachowuje się jak dziecko

Avatar
biki106

23 marca 2012, 16:41

@kubapilot: a twój avatar mówi za siebie ;/ bo masz 14 a avatar z małym różowym konikiem ;d obrazek 5/5

Avatar TophBeiFong

16 lipca 2012, 22:23

To są kucyki >:C

Avatar dawidamanowicz04

3 kwietnia 2012, 18:05

tak klona chyba ja tam stoje

Avatar BUCxD

17 grudnia 2011, 21:02

synek łał ja jestem dzieciakiem a jesteśmy w tym samym wieku no lol pomysl zanim coś napiszesz
a przepraszam zapomniałem że ty niemyslisz bo jesteś uposledzony psychicznie jak byłeś mały to spadła naciebie zamrarzarka
i to otobie 1997 mówili w TVP1

Avatar kubapilot

17 grudnia 2011, 21:49

@BUCxD: teraz to kombo puściłeś...

Avatar Synekk

17 grudnia 2011, 22:26

@BUCxD: HAHA Ale Combos Akurat Grałem w Mortal Kombat xD

Avatar BUCxD

17 grudnia 2011, 10:26

to twoja dziewczyna idioto

Avatar elipson

17 grudnia 2011, 13:22

@BUCxD: widać, że nie zrozumiałeś...

Avatar Synekk

17 grudnia 2011, 14:21

@BUCxD: Ale Ten Dzieciak Mnie Wkurza ...
Obrazek 5/5 :)

Avatar zatoka

17 grudnia 2011, 15:12

@BUCxD: "To twoja dziewczyna idioto" - zwracasz się do mnie czy koło mnie?

Avatar chupacabra001

17 grudnia 2011, 18:21

@Synekk: A sam masz 14 lat...

Avatar Synekk

17 grudnia 2011, 18:50

@chupacabra001: A Czy 14 Lat To Mały Wiek ?? Raczej Nie ...

Avatar chupacabra001

17 grudnia 2011, 20:02

@Synekk: No raczej tak...

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2011, 18:21

jaki skromny

Avatar BUCxD

17 grudnia 2011, 16:43

zatoka koło ciebie to sie nieda

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2011, 17:46

@BUCxD: ale wazelina chlopie:D

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2011, 17:45

dobre:D

Avatar jacho32

17 grudnia 2011, 17:31

SYNEK się odezwał do BUC~a xD 4/5

Avatar grubson5022

17 grudnia 2011, 10:58

hahaha 5/5 i do ulu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Mati007
Dodane przez: Mati007

Tymi się chodzi

Mało znany szczegół

Można, tylko trzeba wstawać rano

Rel

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka