Jesienna wyprzedaż ruszyła
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Tacy sami, a ściana między nami
Ostry ten sędzia
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2025, 06:59
Także jestem ciekaw, jakie gierki macie na oku.
Bo ja zamierzam kupić Kacze Opowieści, Corpse Party, Undertale oraz Asterixa i Obelixa XXL.
Odpisz
30 września 2025, 07:01
@Papasmerf44: Prawdopodobnie ograniczę się do tylko dwóch gier, ale i tak się jaram.
Odpisz
Edytowano - 30 września 2025, 07:15
@Papasmerf44: i made a femboy s..
przepraszam musiałem wiem że to nieśmieszne
Odpisz
30 września 2025, 07:23
@jbartosik: Spoko, a tak na serio?
Odpisz
30 września 2025, 07:26
@Papasmerf44:
czyli nie wiesz o co chodzi z tą grą
a tak na serio to chyba wszystko co chciałbym kupić mam
pewnie i tak kupię coś bo -90%
Odpisz
30 września 2025, 07:28
@jbartosik: Wiem co to za gra. XDDD Ale można wiedzieć co kupiłeś?
Odpisz
30 września 2025, 08:21
@Papasmerf44: nic nie kupiłem
i btw był niedawno żart u nas z tą grą
ale długa historia
Odpisz
30 września 2025, 21:13
@Papasmerf44: Chodzi ci o Asterixs i Obelix XXL: Romastered czy dalsze części?
Odpisz
30 września 2025, 21:28
@Dominator4021: Głównie Romastered. Chciałbym zobaczyć z czym to się je.
Odpisz
30 września 2025, 21:32
@Papasmerf44: To szkoda, że nie zajrzałeś na łowcy gier, bo tam mógłbyś się dowiedzieć np. o darmowych kluczach Steam na Fanatical. Ostatnio była ta gra i odebrałem wtedy klucz.
Odpisz
30 września 2025, 21:35
@Dominator4021: Spoko, ale i tak jestem zadowolony z Corpse Party oraz Kaczych Opowieści.
Odpisz
30 września 2025, 22:03
@Papasmerf44: Ja jutro kupuję Silent Hunter 3 i Euro Truck
Odpisz
30 września 2025, 22:06
@Traktor_is_back: Euro Truck Simulator 1 czy 2?
Odpisz
1 października 2025, 06:31
@Dominator4021: 2
Odpisz
1 października 2025, 07:56
@Traktor_is_back: To fajnie, bo sam mam tą grę wraz z ATS.
Odpisz
1 października 2025, 07:58
@Dominator4021: Za dwie dychy to grzech nie brać. Ale to nic w porównaniu z Silent Hunterem. Tak, gra ma 20 lat. Ale kosztuje 5zł xD
Odpisz
30 września 2025, 21:10
Żeby jeszcze były jakieś dobre gry na przecenie których jeszcze nie mam...
Ale te gry które są dobre przeceniają o max 10% bo wiedzą że i tak je ludzie kupią.
Odpisz
30 września 2025, 11:11
Chciałem kupić antologię "Cywilizacji VI", bo liczyłem, że będzie przecena 90-procentowa (czyli cena końcowa ok. 40 zł), ale gówno jest ledwo przecenione xd
Odpisz
30 września 2025, 20:03
@rumcajschr: Wersja platynowa była kiedyś na epiku.
Odpisz
30 września 2025, 20:16
@Lakikus: Wiem, bo mam
Odpisz
30 września 2025, 18:39
ja już na to się nie nabieram, mam wszystkie części fnafa i assasyna do przejścia
Odpisz
Edytowano - 30 września 2025, 11:33
Mogli troche poczekać. Liczyłem że będzie jakoś pod koniec października/początek listopada to może ten nowy Sonic racing by sie już załapał na przeceny a tak to dupa.
Odpisz