Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Papasmerf44

30 września 2025, 06:59

Także jestem ciekaw, jakie gierki macie na oku.
Bo ja zamierzam kupić Kacze Opowieści, Corpse Party, Undertale oraz Asterixa i Obelixa XXL.

Avatar Papasmerf44

30 września 2025, 07:01

@Papasmerf44: Prawdopodobnie ograniczę się do tylko dwóch gier, ale i tak się jaram.

Avatar jbartosik

Edytowano - 30 września 2025, 07:15

@Papasmerf44: i made a femboy s..
przepraszam musiałem wiem że to nieśmieszne

Avatar Papasmerf44

30 września 2025, 07:23

@jbartosik: Spoko, a tak na serio?

Avatar jbartosik

30 września 2025, 07:26

@Papasmerf44:
czyli nie wiesz o co chodzi z tą grą
a tak na serio to chyba wszystko co chciałbym kupić mam
pewnie i tak kupię coś bo -90%

Avatar Papasmerf44

30 września 2025, 07:28

@jbartosik: Wiem co to za gra. XDDD Ale można wiedzieć co kupiłeś?

Avatar jbartosik

30 września 2025, 08:21

@Papasmerf44: nic nie kupiłem
i btw był niedawno żart u nas z tą grą
ale długa historia

Avatar Dominator4021

30 września 2025, 21:13

@Papasmerf44: Chodzi ci o Asterixs i Obelix XXL: Romastered czy dalsze części?

Avatar Papasmerf44

30 września 2025, 21:28

@Dominator4021: Głównie Romastered. Chciałbym zobaczyć z czym to się je.

Avatar Dominator4021

30 września 2025, 21:32

@Papasmerf44: To szkoda, że nie zajrzałeś na łowcy gier, bo tam mógłbyś się dowiedzieć np. o darmowych kluczach Steam na Fanatical. Ostatnio była ta gra i odebrałem wtedy klucz.

Avatar Papasmerf44

30 września 2025, 21:35

@Dominator4021: Spoko, ale i tak jestem zadowolony z Corpse Party oraz Kaczych Opowieści.

Avatar Traktor_is_back

30 września 2025, 22:03

@Papasmerf44: Ja jutro kupuję Silent Hunter 3 i Euro Truck

Avatar Dominator4021

30 września 2025, 22:06

@Traktor_is_back: Euro Truck Simulator 1 czy 2?

Avatar Traktor_is_back

1 października 2025, 06:31

Avatar Dominator4021

1 października 2025, 07:56

@Traktor_is_back: To fajnie, bo sam mam tą grę wraz z ATS.

Avatar Traktor_is_back

1 października 2025, 07:58

@Dominator4021: Za dwie dychy to grzech nie brać. Ale to nic w porównaniu z Silent Hunterem. Tak, gra ma 20 lat. Ale kosztuje 5zł xD

Avatar TheGreatcat

30 września 2025, 21:10

Żeby jeszcze były jakieś dobre gry na przecenie których jeszcze nie mam...
Ale te gry które są dobre przeceniają o max 10% bo wiedzą że i tak je ludzie kupią.

Avatar rumcajschr

30 września 2025, 11:11

Chciałem kupić antologię "Cywilizacji VI", bo liczyłem, że będzie przecena 90-procentowa (czyli cena końcowa ok. 40 zł), ale gówno jest ledwo przecenione xd

Avatar Lakikus

30 września 2025, 20:03

@rumcajschr: Wersja platynowa była kiedyś na epiku.

Avatar rumcajschr

30 września 2025, 20:16

@Lakikus: Wiem, bo mam

Avatar pvp17

30 września 2025, 18:39

ja już na to się nie nabieram, mam wszystkie części fnafa i assasyna do przejścia

Avatar kokomando

Edytowano - 30 września 2025, 11:33

Mogli troche poczekać. Liczyłem że będzie jakoś pod koniec października/początek listopada to może ten nowy Sonic racing by sie już załapał na przeceny a tak to dupa.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Papasmerf44
Dodane przez: Papasmerf44

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Tacy sami, a ściana między nami

Ostry ten sędzia

Nie są aż takie pyszne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka