Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Szybki jak błyskawica
Pozdrawiam świetliki
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 września 2025, 17:00
Najgorsza i najdziwniejsza operacja. Jestem w stanie zniesc gejów i nawet femboyow ale wazektomia to jakis inny wymiar wynaturzenia. Uwazam ze osoby ktore tego dokonaly powinno sie albo wywiezc na jakas wyspe z innymi takimi albo ściąć a co dopiero tych lekarzy i ludzi co to promuja
Odpisz
30 września 2025, 17:04
@pawelec323232e2: a co myślisz o gatunku homosapiens?
Odpisz
4 października 2025, 20:37
@pawelec323232e2: "Jestem w stanie zniesc gejów i nawet femboyow"
co ty masz do femboyi?
Odpisz
4 października 2025, 21:15
@jbartosik: nwm prpbowalem udawac ze nie lubie gejostwa lol
Odpisz
4 października 2025, 21:16
@pawelec323232e2: aha xdd
próbowałeś ukrywać swoją nature przed jeja?
Odpisz
4 października 2025, 21:27
@jbartosik: ja fr jestem straight 100%
Tak
Odpisz
4 października 2025, 21:28
@pawelec323232e2:
no dobrze wierzę ci ze jesteś straight
Odpisz
Edytowano - 4 października 2025, 21:35
@jbartosik: nie ma czegos takiego jak gej czy nie gej. To ze chce wy.....c femboya albo na odwrot wcale nie jest gejowe. Od dawna byli geje.
I wgl juz to gdzies pisałem: baby sa jakies zbyt mainstreamowe
Odpisz
Edytowano - 4 października 2025, 21:36
@pawelec323232e2: czekaj
chcesz wy.....c femboya
warto wiedzieć
Odpisz
4 października 2025, 21:39
@jbartosik: zapomnialem ze nie "zartuje" i powiedzialem za duzo lol
Odpisz
4 października 2025, 21:40
@pawelec323232e2: co
Odpisz
4 października 2025, 21:42
@jbartosik: 🥚
Odpisz
4 października 2025, 21:42
@pawelec323232e2: aha
bardzo miły jesteś wiesz
Odpisz
4 października 2025, 21:46
@jbartosik: dzieki ☺️ to tylko zart jestesmy na stronie z memami
Odpisz
4 października 2025, 21:47
@pawelec323232e2: wiem
nic się nie stało przecież ^^
Odpisz
5 października 2025, 04:59
@pawelec323232e2: Szczerze? to najgorszy trolling jaki w życiu widziałem. Powinni ci zrzucić konto za ten brak klasy i subtelności
Odpisz
5 października 2025, 07:20
oj tam cśś
I wcale nie trolluje
Odpisz
5 października 2025, 07:20
@jbartosik: oh hahahahah
Odpisz
5 października 2025, 09:22
@pawelec323232e2: Uważaj bo za bardzo podniesiesz im zainteresowanie i wyginiemy.
Odpisz
5 października 2025, 09:27
@Limpidream: znowu nie rozumiem im slow
Odpisz