Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anantashesha

5 października 2025, 16:48

Zwykle na opakowaniu podana jest dokładna masa

Avatar Jasiuniunio

4 października 2025, 22:07

500gr. +/-5%

Avatar smok_nad_rozlewiskiem

4 października 2025, 18:41

Kurna, pamiętam ten mem, i co odpowiedziałam: sok z mięsa wsiąkł w pochłaniacz -.-

Avatar werenspawel

4 października 2025, 16:42

Akurat bez znaczenia. Jeśli produkt nie ma oznaczenia plus minus ileś tam procent, to musi się waga zgadzać.

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 4 października 2025, 16:51

@werenspawel: Jestem pewien że prawo polskie ma jakiś zapis że jak masz np. 500g mąki to może być 499 lub 501, że ileś % może być nie tak bo niemal każdy produkt się nie zgadza i pozwy by się nie kończyły.

+ Są produkty którym ubywa waga ze względu na parowanie wody lub osocza albo ogółem zmianę temperatury

+ Różnice w wadze można zwalić na winę wag, urządzeń które mają pewien odchyl np. +/-4% i równie dobrze to klient może mieć złą wagę, nie ma idealnej wagi

Avatar pvp17

4 października 2025, 17:10

@werenspawel: może się mylę ale te 500 gram to może liczą razem z opakowaniem ?

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 4 października 2025, 17:14

@pvp17: Waga z opakowaniem to waga brutto, opakowanie na mięso się wrzuca na wadze w "tarę" i odejmuje od wagi brutto żeby zostało netto

Chwilę czasu dorabiałem na mięsnym

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najbardziej realistyczny spośród modów

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Frustrujące

Za co ta premia

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka