Ale to jest durne, bo przecież powinno chodzić o ekologię i o to, aby butelki nie walały się po lasach, łąkach, rzekach, drogach, czymkolwiek. Ludzie by dostawali powiedzmy 50 groszy za butelkę, której nie kupili, a po prostu znaleźli, to by śmieci tyłu nie było, no ale to chodzi o to, że toci co mają te automaty na butelki, to się dorobili, bo kupisz napój z etykietą, ale go nie zwrócisz do punktu, tylko sobie ją zatrzymasz czy wyrzucisz gdzieś = parę groszy zostaje u tych wyżej, no i tak pracę nie zwróconych butelek dziennie i interes się powoli kręci
@malinowy_kot: zawsze jest jakakolwiek aleternatywa taka że puszki można na złom zbierać aluminium u mnie w mieście jest warte od 5 do 13 zł za kilogram nie tak dużo jak by było jak mieli wprowadzić w sklepach że za puszkę 50 groszy ale i tak zawsze to jakiś pieniądz wpada
Komentarze
Odśwież27 stycznia, 21:08
No jeżeli nie można tak oddać butelek to ten system jest do dupy XD
Odpisz
3 października 2025, 20:28
Ale to jest durne, bo przecież powinno chodzić o ekologię i o to, aby butelki nie walały się po lasach, łąkach, rzekach, drogach, czymkolwiek. Ludzie by dostawali powiedzmy 50 groszy za butelkę, której nie kupili, a po prostu znaleźli, to by śmieci tyłu nie było, no ale to chodzi o to, że toci co mają te automaty na butelki, to się dorobili, bo kupisz napój z etykietą, ale go nie zwrócisz do punktu, tylko sobie ją zatrzymasz czy wyrzucisz gdzieś = parę groszy zostaje u tych wyżej, no i tak pracę nie zwróconych butelek dziennie i interes się powoli kręci
Odpisz
4 października 2025, 17:15
@malinowy_kot: zawsze jest jakakolwiek aleternatywa taka że puszki można na złom zbierać aluminium u mnie w mieście jest warte od 5 do 13 zł za kilogram nie tak dużo jak by było jak mieli wprowadzić w sklepach że za puszkę 50 groszy ale i tak zawsze to jakiś pieniądz wpada
Odpisz
5 października 2025, 09:09
@pvp17: no z drugiej strony jest właśnie ten złom, a puszek na łąkach pełno
Odpisz
1 października 2025, 22:34
chyba że wydrukuje etykiety ze znaczkiem
Odpisz