Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ooonv

27 stycznia, 21:08

No jeżeli nie można tak oddać butelek to ten system jest do dupy XD

Avatar malinowy_kot

3 października 2025, 20:28

Ale to jest durne, bo przecież powinno chodzić o ekologię i o to, aby butelki nie walały się po lasach, łąkach, rzekach, drogach, czymkolwiek. Ludzie by dostawali powiedzmy 50 groszy za butelkę, której nie kupili, a po prostu znaleźli, to by śmieci tyłu nie było, no ale to chodzi o to, że toci co mają te automaty na butelki, to się dorobili, bo kupisz napój z etykietą, ale go nie zwrócisz do punktu, tylko sobie ją zatrzymasz czy wyrzucisz gdzieś = parę groszy zostaje u tych wyżej, no i tak pracę nie zwróconych butelek dziennie i interes się powoli kręci

Avatar pvp17

4 października 2025, 17:15

@malinowy_kot: zawsze jest jakakolwiek aleternatywa taka że puszki można na złom zbierać aluminium u mnie w mieście jest warte od 5 do 13 zł za kilogram nie tak dużo jak by było jak mieli wprowadzić w sklepach że za puszkę 50 groszy ale i tak zawsze to jakiś pieniądz wpada

Avatar malinowy_kot

5 października 2025, 09:09

@pvp17: no z drugiej strony jest właśnie ten złom, a puszek na łąkach pełno

Avatar Rapowicz

1 października 2025, 22:34

chyba że wydrukuje etykiety ze znaczkiem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Młodzi gniewni

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Phi!

Fergus

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka