Inwestycja się nie zwróciła
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Młodzi gniewni
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Phi!
Fergus
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 stycznia, 21:08
No jeżeli nie można tak oddać butelek to ten system jest do dupy XD
Odpisz
3 października 2025, 20:28
Ale to jest durne, bo przecież powinno chodzić o ekologię i o to, aby butelki nie walały się po lasach, łąkach, rzekach, drogach, czymkolwiek. Ludzie by dostawali powiedzmy 50 groszy za butelkę, której nie kupili, a po prostu znaleźli, to by śmieci tyłu nie było, no ale to chodzi o to, że toci co mają te automaty na butelki, to się dorobili, bo kupisz napój z etykietą, ale go nie zwrócisz do punktu, tylko sobie ją zatrzymasz czy wyrzucisz gdzieś = parę groszy zostaje u tych wyżej, no i tak pracę nie zwróconych butelek dziennie i interes się powoli kręci
Odpisz
4 października 2025, 17:15
@malinowy_kot: zawsze jest jakakolwiek aleternatywa taka że puszki można na złom zbierać aluminium u mnie w mieście jest warte od 5 do 13 zł za kilogram nie tak dużo jak by było jak mieli wprowadzić w sklepach że za puszkę 50 groszy ale i tak zawsze to jakiś pieniądz wpada
Odpisz
5 października 2025, 09:09
@pvp17: no z drugiej strony jest właśnie ten złom, a puszek na łąkach pełno
Odpisz
1 października 2025, 22:34
chyba że wydrukuje etykiety ze znaczkiem
Odpisz