Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Ooonv

27 stycznia, 21:08

No jeżeli nie można tak oddać butelek to ten system jest do dupy XD

Avatar malinowy_kot

3 października 2025, 20:28

Ale to jest durne, bo przecież powinno chodzić o ekologię i o to, aby butelki nie walały się po lasach, łąkach, rzekach, drogach, czymkolwiek. Ludzie by dostawali powiedzmy 50 groszy za butelkę, której nie kupili, a po prostu znaleźli, to by śmieci tyłu nie było, no ale to chodzi o to, że toci co mają te automaty na butelki, to się dorobili, bo kupisz napój z etykietą, ale go nie zwrócisz do punktu, tylko sobie ją zatrzymasz czy wyrzucisz gdzieś = parę groszy zostaje u tych wyżej, no i tak pracę nie zwróconych butelek dziennie i interes się powoli kręci

Avatar pvp17

4 października 2025, 17:15

@malinowy_kot: zawsze jest jakakolwiek aleternatywa taka że puszki można na złom zbierać aluminium u mnie w mieście jest warte od 5 do 13 zł za kilogram nie tak dużo jak by było jak mieli wprowadzić w sklepach że za puszkę 50 groszy ale i tak zawsze to jakiś pieniądz wpada

Avatar malinowy_kot

5 października 2025, 09:09

@pvp17: no z drugiej strony jest właśnie ten złom, a puszek na łąkach pełno

Avatar Rapowicz

1 października 2025, 22:34

chyba że wydrukuje etykiety ze znaczkiem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Pilne

To musiało być męczące

Przerwa na herbatkę

Niegrzeczny Oskarek

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka