Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar emilian02

9 września 2014, 19:23

mam alergie na orzechy :(

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

9 września 2014, 20:46

@emilian02: Ja tyż :C

Avatar
Konto usunięte

9 września 2014, 22:27

@emilian02: szczerze współczuję... ja nie mam ale wiem ze to ogromny ból

PS: dla waszej ciekawości nutella jest pyszna

Avatar WolfWolfyWolf

10 września 2014, 15:22

pyszna? NIEBO W Gębie (sorry ale ja wam strasznie współczuje)

Avatar emilian02

10 września 2014, 15:28

@WolfWolfyWolf: dobrze się bawicie nie?

Avatar WolfWolfyWolf

10 września 2014, 17:32

@emilian02: nope.

Avatar DAVJD

25 listopada 2017, 03:20

@emilian02: co się stanie jak zjesz orzecha?

Avatar emilian02

26 listopada 2017, 15:50

@DAVJD: niezła reakcja
czerwienieje mi skóra i swędzi

Avatar DAVJD

26 listopada 2017, 17:42

@emilian02: nie sądziłem że odpowiesz. I jak później się pozbyć tego? Jakieś leki?

Avatar emilian02

26 listopada 2017, 20:36

@DAVJD: nic w moim przypadku znika po dniu lub dwóch

Avatar DAVJD

26 listopada 2017, 21:24

@emilian02: czyli jak zjesz nutelle to i tak zniknie wszystko

Avatar Alcia0005

10 września 2014, 20:58

to już kiedyś było nazywało się skutki nutelli czy jakoś tak

Avatar Chewbacca

9 września 2014, 21:38

LOL

Avatar
Konto usunięte

9 września 2014, 20:49

mmm. pozdro dla tych,co oglądają jeja jedząc nutellę

Avatar
Konto usunięte

9 września 2014, 20:01

Jak zjesz trochę nuteli i kupisz jej więcej to za 3 dni z azjaty zamienisz się na wielkigo grubasa. PS: Ja jestem jedynym człowiekiem który nie lubi nuteli?

Avatar noszkurnawszystkozajete

9 września 2014, 20:35

mi też nie bardzo smakuje :P

Avatar Trilogyyy

9 września 2014, 20:01

Ziomek z Czeczeni i już wzystko nie jasne.....;/

Avatar Czarny777

9 września 2014, 19:34

Było chyba

Avatar Artusan

9 września 2014, 20:01

@Czarny777: Było, było

Avatar miki712

9 września 2014, 19:59

super ale od kiedy się vines na gify przerabia

Avatar
Konto usunięte

3 września 2014, 00:55

lubie nutelle ale bez przesady...

Avatar Isentor

2 września 2014, 20:57

Nuttela przyczyną ślepoty!

Avatar xCroppas

2 września 2014, 18:38

ta coś w tym jest

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

A, okej

To by wystarczyło

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To będzie bolało

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka