Kiedy tylko posmakujesz Nutelli
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
A, okej
To by wystarczyło
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 września 2014, 19:23
mam alergie na orzechy :(
Odpisz
9 września 2014, 20:46
@emilian02: Ja tyż :C
Odpisz
9 września 2014, 22:27
@emilian02: szczerze współczuję... ja nie mam ale wiem ze to ogromny ból
PS: dla waszej ciekawości nutella jest pyszna
Odpisz
10 września 2014, 15:22
pyszna? NIEBO W Gębie (sorry ale ja wam strasznie współczuje)
Odpisz
10 września 2014, 15:28
@WolfWolfyWolf: dobrze się bawicie nie?
Odpisz
10 września 2014, 17:32
@emilian02: nope.
Odpisz
25 listopada 2017, 03:20
@emilian02: co się stanie jak zjesz orzecha?
Odpisz
26 listopada 2017, 15:50
@DAVJD: niezła reakcja
czerwienieje mi skóra i swędzi
Odpisz
26 listopada 2017, 17:42
@emilian02: nie sądziłem że odpowiesz. I jak później się pozbyć tego? Jakieś leki?
Odpisz
26 listopada 2017, 20:36
@DAVJD: nic w moim przypadku znika po dniu lub dwóch
Odpisz
26 listopada 2017, 21:24
@emilian02: czyli jak zjesz nutelle to i tak zniknie wszystko
Odpisz
10 września 2014, 20:58
to już kiedyś było nazywało się skutki nutelli czy jakoś tak
Odpisz
9 września 2014, 21:38
LOL
Odpisz
9 września 2014, 20:49
mmm. pozdro dla tych,co oglądają jeja jedząc nutellę
Odpisz
9 września 2014, 20:01
Jak zjesz trochę nuteli i kupisz jej więcej to za 3 dni z azjaty zamienisz się na wielkigo grubasa. PS: Ja jestem jedynym człowiekiem który nie lubi nuteli?
Odpisz
9 września 2014, 20:35
mi też nie bardzo smakuje :P
Odpisz
9 września 2014, 20:01
Ziomek z Czeczeni i już wzystko nie jasne.....;/
Odpisz
9 września 2014, 19:34
Było chyba
Odpisz
9 września 2014, 20:01
@Czarny777: Było, było
Odpisz
9 września 2014, 19:59
super ale od kiedy się vines na gify przerabia
Odpisz
3 września 2014, 00:55
lubie nutelle ale bez przesady...
Odpisz
2 września 2014, 20:57
Nuttela przyczyną ślepoty!
Odpisz
2 września 2014, 18:38
ta coś w tym jest
Odpisz