Ale pie....enie. Wsadź se w dupę ten recency bias, ale jest dokładnie na odwrót. Teraz w generalnym internetowym syfie wiele ludzi ma problem z przebodzcowaniem i znalezieniem czegoś dobrego, owszem, spędzają wiele czasu zrzędzeniem na to. Ale jak ja byłem gówniakiakiem i jedynym źródłem rozrywki cyfrowej był jeden kanał telewizyjny jeśli w ogóle działał to oglądało się to co akurat było czyli najczęściej gówno - to akurat boomerom zostało
Komentarze
Odśwież3 października 2025, 21:21
A jak był fajny, to i tak nie oglądałeś, bo za złe oceny rodzice obcinali dostęp albo milionowa naprawa dróg w tym tygodniu rozwaliła kabel.
Odpisz
3 października 2025, 20:21
No nic dziwnego, skoro były tylko 3 kanały
Odpisz
3 października 2025, 19:15
Ale pie....enie. Wsadź se w dupę ten recency bias, ale jest dokładnie na odwrót. Teraz w generalnym internetowym syfie wiele ludzi ma problem z przebodzcowaniem i znalezieniem czegoś dobrego, owszem, spędzają wiele czasu zrzędzeniem na to. Ale jak ja byłem gówniakiakiem i jedynym źródłem rozrywki cyfrowej był jeden kanał telewizyjny jeśli w ogóle działał to oglądało się to co akurat było czyli najczęściej gówno - to akurat boomerom zostało
Odpisz
3 października 2025, 19:41
@Krzyniu: dosłownie teraz łatwiej znaleźć ciekawe rzeczy w Internecie
Wystarczy tylko poszukać
Odpisz
3 października 2025, 19:48
@Boberek00: biorąc pod uwagę że w latach 80 to Neostrada jeszcze nawet nie mówiła że twój modem ma cie w dupie to całkiem poprawna analiza
Odpisz
3 października 2025, 19:39
Puerdolenie
Odpisz
3 października 2025, 19:05
"Dzisiejsze dzieciaki"
Koleżanko dzisiejsze dzieciaki oglądają tylko youtuba. Gen Z to już dorośli
Odpisz
2 października 2025, 17:46
Ja do dzisiaj tak robię. Nie podoba mi się to wyłączam.
Odpisz