Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

11 grudnia 2014, 17:23

Nie każda z nas nosi ze sobą torebkę, ja wolę plecak. Jestem bardziej typem sportowej maniaczki.

Avatar
Konto usunięte

3 września 2014, 00:39

do dziewczyn: NA SERIO!?!?!?!?!??!

Avatar wiki22

3 września 2014, 08:58

ja nie noszę torebek mam w kieszeni ( telefon i kasa)

Avatar
Konto usunięte

4 września 2014, 15:15

@wiki22: Cóż... Masz 12 lat. Nie dziwię się, że nie nosisz torebki :U

Avatar chupacabra001

4 września 2014, 15:38

Ty niewiele więcej.

Avatar
Konto usunięte

4 września 2014, 15:46

@chupacabra001: Ale czy napisałam, że jestem dużo starsza od niej?

Avatar chupacabra001

4 września 2014, 15:48

Nie, ale z Twojej wypowiedzi wywnioskowałem, że zwracasz uwagę na jej wiek w negatywnym tego zwrotu znaczeniu... : )

Avatar
Konto usunięte

4 września 2014, 16:06

@chupacabra001: Nie, nie. Sama niedawno tyle miałam ;) Chodziło mi raczej o to, że w tym wieku torebki nie są potrzebne (no chyba, że takie małe, przez ramię, bardzo przydatne swoją drogą, ale wydaje mi się, że ona pisała o "prawdziwej"). Śmiać mi się chce kiedy widzę wytapetowane 12-letnie lalunie z torebkami i tlenionymi włosami. Ale cóż... takie czasy : /

Avatar chupacabra001

4 września 2014, 16:32

A w takim razie to przepraszam. W sumie zawsze się zastanawiałem, co wiek ma wspólnego z torebką, 12-latka chyba może takową posiadać. Jak zresztą zauważyłaś, może być przydatna. Ale cóż, nie znam się na torebkach. :P
Wytapetowane 12-latki...? Cholera, ja się osobiście nie spotkałem z takim przypadkiem.

Avatar
Konto usunięte

4 września 2014, 16:39

@chupacabra001: Nie ma problemu ;) A co do wytapetowanych 12-latek to widuję takie każdego dnia, niestety

Avatar chupacabra001

Edytowano - 4 września 2014, 16:46

Może kiedyś zrozumieją, że mając kilo tapery na mordzie tak naprawdę się oszpecają. Osobiście wolałbym mieć normalną kobietę, a nie taką, która wygląda jakby się z cyrku urwała.

Avatar slimak87

4 września 2014, 17:15

Ja tam nie mam takiego problemu z torebką mam w niej co trzeba i tyle

Avatar wiki22

4 września 2014, 17:32

@wiki22: nie rozumiem czemu dostałam tyle minusów. Torebka nie jest mi potrzebna

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 września 2014, 09:20

@chupacabra001: Masz rację. A swoją drogą mam tendencję do podkradania ubrań starszemu bratu. Ostatnio wyskoczyłam do sklepu w dresach ze ściągaczami, które mi dał (niestety to już ostatnia para, bo przerzucił się na dżinsy i inne takie) i kiedy byłam przy kasie usłyszałam jak dwie dziewczyny trochę starsze ode mnie komentują moje ubrania. Rzecz jasna one były bardzo modne i wytapetowane. Stąd wniosek, że nie liczy się wnętrze, ale to jak wyglądasz na zewnątrz. Trochę smutne, nie sądzisz?

Avatar chupacabra001

5 września 2014, 17:50

Ocenianie tylko na podstawie wyglądu... Znam to.

Avatar noszkurnawszystkozajete

4 września 2014, 15:34

skamieniały tampon xDD

Avatar Adamjakub654

4 września 2014, 15:17

heheh dobre

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar jacek1s
Dodane przez: jacek1s

Młodzi gniewni

Ostry ten sędzia

Trzeba brać osobną torbę

Nie są aż takie pyszne

Ikony

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka