Archeologia damskiej torebki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Ostry ten sędzia
Trzeba brać osobną torbę
Nie są aż takie pyszne
Ikony
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 grudnia 2014, 17:23
Nie każda z nas nosi ze sobą torebkę, ja wolę plecak. Jestem bardziej typem sportowej maniaczki.
Odpisz
3 września 2014, 00:39
do dziewczyn: NA SERIO!?!?!?!?!??!
Odpisz
3 września 2014, 08:58
ja nie noszę torebek mam w kieszeni ( telefon i kasa)
Odpisz
4 września 2014, 15:15
@wiki22: Cóż... Masz 12 lat. Nie dziwię się, że nie nosisz torebki :U
Odpisz
4 września 2014, 15:38
Ty niewiele więcej.
Odpisz
4 września 2014, 15:46
@chupacabra001: Ale czy napisałam, że jestem dużo starsza od niej?
Odpisz
4 września 2014, 15:48
Nie, ale z Twojej wypowiedzi wywnioskowałem, że zwracasz uwagę na jej wiek w negatywnym tego zwrotu znaczeniu... : )
Odpisz
4 września 2014, 16:06
@chupacabra001: Nie, nie. Sama niedawno tyle miałam ;) Chodziło mi raczej o to, że w tym wieku torebki nie są potrzebne (no chyba, że takie małe, przez ramię, bardzo przydatne swoją drogą, ale wydaje mi się, że ona pisała o "prawdziwej"). Śmiać mi się chce kiedy widzę wytapetowane 12-letnie lalunie z torebkami i tlenionymi włosami. Ale cóż... takie czasy : /
Odpisz
4 września 2014, 16:32
A w takim razie to przepraszam. W sumie zawsze się zastanawiałem, co wiek ma wspólnego z torebką, 12-latka chyba może takową posiadać. Jak zresztą zauważyłaś, może być przydatna. Ale cóż, nie znam się na torebkach. :P
Wytapetowane 12-latki...? Cholera, ja się osobiście nie spotkałem z takim przypadkiem.
Odpisz
4 września 2014, 16:39
@chupacabra001: Nie ma problemu ;) A co do wytapetowanych 12-latek to widuję takie każdego dnia, niestety
Odpisz
Edytowano - 4 września 2014, 16:46
Może kiedyś zrozumieją, że mając kilo tapery na mordzie tak naprawdę się oszpecają. Osobiście wolałbym mieć normalną kobietę, a nie taką, która wygląda jakby się z cyrku urwała.
Odpisz
4 września 2014, 17:15
Ja tam nie mam takiego problemu z torebką mam w niej co trzeba i tyle
Odpisz
4 września 2014, 17:32
@wiki22: nie rozumiem czemu dostałam tyle minusów. Torebka nie jest mi potrzebna
Odpisz
Edytowano - 5 września 2014, 09:20
@chupacabra001: Masz rację. A swoją drogą mam tendencję do podkradania ubrań starszemu bratu. Ostatnio wyskoczyłam do sklepu w dresach ze ściągaczami, które mi dał (niestety to już ostatnia para, bo przerzucił się na dżinsy i inne takie) i kiedy byłam przy kasie usłyszałam jak dwie dziewczyny trochę starsze ode mnie komentują moje ubrania. Rzecz jasna one były bardzo modne i wytapetowane. Stąd wniosek, że nie liczy się wnętrze, ale to jak wyglądasz na zewnątrz. Trochę smutne, nie sądzisz?
Odpisz
5 września 2014, 17:50
Ocenianie tylko na podstawie wyglądu... Znam to.
Odpisz
4 września 2014, 15:34
skamieniały tampon xDD
Odpisz
4 września 2014, 15:17
heheh dobre
Odpisz