Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar nightmare_fredbear

11 października 2025, 10:54

Niezbyt rozumiem jaki jest problem z kaucją, niech ktoś mnie oświeci

Avatar BaDinGa_Boy

Edytowano - 11 października 2025, 12:04

@nightmare_fredbear: Problem jest wieloskładnikowy. Przede wszystkim małe, osiedlowe sklepy będą miały wiele trudności, aby zbierać plastikowe butelki i składować je do oddania. Osoby mieszkające na wsi, w małych mieszkaniach, które do miasta jadą jedynie raz na jakiś czas będą zmuszone upychać gdzieś plastik (w niezgniecionej formie), a często przez to nie będą zaangażowane do "odzyskania pieniędzy" Wiele sklepów, ze względu na problem ze składowaniem zaczęło rezygnować ze sprzedaży napojów, np. Rossmann. Warto zaznaczyć, że głównymi "opiekunami" systemu kaucyjnego, są w Polsce Kaufland i Lidl, a przemysł recyklingu wynosi u nas grube miliardy, toteż oznacza to, że nawet gdyby prawie wszyscy Polacy magicznie się zmobilizowali (zwrot 80% butelek) i tak około 2/3 miliardy trafią do niemieckich spółek - a te pieniądze nie będą szły znikąd, tylko rzecz jasna z kieszeni każdego Polaka, który zapłaci kaucję i nie odda butelki.

Avatar babuszkaaa

9 maja, 07:50

@nightmare_fredbear: kaucja za plastik jest do 3 l za szkło i puszki do 1 l

Avatar Knudson

8 października 2025, 06:46

Plus baniak można potem wykorzystać
U nas nalewamy takimi wodę dla królików

Avatar Papasmerf44

Edytowano - 7 października 2025, 21:23

Najlepszym sposobem na plastik jest niekupowanie plastiku.

Avatar Rozowykotel

6 października 2025, 20:22

I Belive in kranówka supermancy 🙏

Avatar Ooonv

7 października 2025, 20:37

@Rozowykotel: Tym bardziej, że w Polsce kranówa jest zdrowa

Avatar Papasmerf44

7 października 2025, 21:21

@Rozowykotel: Widać że prawdziwy czadzior z Ciebie.

Avatar Shadow_Hedge

7 października 2025, 18:13

Avatar
Konto usunięte

7 października 2025, 17:25

A chüj mnie to boli

Avatar
Konto usunięte

6 października 2025, 20:44

Idzie sobie Polak, Rusek i Niemiec. Nagle pojawia się przed nimi diabeł i mówi:
- Macie przynieść coś, w czym jest woda, to was wypuszczę.
Szybko się rozbiegli. Po 10 minutach Polak idzie ze szklanką wody, Niemiec z beczką wody, a Ruska nie widać.
Diabeł mówi:
- A teraz to wypijcie!
Polak bez problemu wypił szklankę wody, a Niemiec płacze i się śmieje. Polak pyta:
- Dlaczego płaczesz?
- Bo muszę wypić beczkę wody...
- A dlaczego się śmiejesz?
- Bo Rusek cysterną jedzie...

Avatar Kolo_killer

6 października 2025, 20:47

Avatar BlackMorbius61

6 października 2025, 22:36

łemkowski humor

Avatar Cymbal

6 października 2025, 21:29

Potem masz butlę na winko i inne napoje

Avatar Konto_nieusuniete

6 października 2025, 20:12

Zostań beczkowozem

Avatar Krzyniu

6 października 2025, 20:42

@Konto_nieusuniete: Intrygujący pomysł, panie Bond. Zapomniał pan jednak o istotnym szczególe - ja już jestem beczkowozem

Avatar Konto_nieusuniete

Edytowano - 6 października 2025, 20:59

@Krzyniu: To wyjątkowo wyśmienity pomysł. Zapomniał pan jednak, że znajdujemy się teraz w czarnej dzielnicy i w wodzie wewnątrz pana jest teraz śmiertelna dawka fentanylu

Avatar BlackMorbius61

6 października 2025, 20:20

ultron klasycznie zapomina, że nie mieszka w Polsce

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar ultron64
Dodane przez: ultron64

To by wystarczyło

Angielskie śmieszki

Tacy to pożyją

Powodzenia

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Co to takiego?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka