memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
9 października 2025, 14:17
BYŁO
Odpisz
Edytowano - 7 października 2025, 22:02
W sumie ja też bym wymagał wypłaty po tygodniu użerania się z j*banymi szkodnikami, które k*rwa się nie nauczyły zachowywać porządnie w miejscach publicznych.
9 października 2025, 07:37
@Papasmerf44: ale przecież pracodawca mu płaci. Tu chodzi o napiwki
9 października 2025, 09:30
@Katrina2712: W sumie to też.
7 października 2025, 14:51
Świat to nie Ameryka
9 października 2025, 07:38
@CzerwonyPoniacz: dlatego Japonia jest wspaniała. Tam nie do pomyślenia jest żeby zapłacić więcej niz na rachunku
8 października 2025, 00:36
Zdecydowanie praca z ludźmi najgorsza
7 października 2025, 21:25
On musi się użerać z l*dźmi więc baza.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież9 października 2025, 14:17
BYŁO
Odpisz
Edytowano - 7 października 2025, 22:02
W sumie ja też bym wymagał wypłaty po tygodniu użerania się z j*banymi szkodnikami, które k*rwa się nie nauczyły zachowywać porządnie w miejscach publicznych.
Odpisz
9 października 2025, 07:37
@Papasmerf44: ale przecież pracodawca mu płaci. Tu chodzi o napiwki
Odpisz
9 października 2025, 09:30
@Katrina2712: W sumie to też.
Odpisz
7 października 2025, 14:51
Świat to nie Ameryka
Odpisz
9 października 2025, 07:38
@CzerwonyPoniacz: dlatego Japonia jest wspaniała. Tam nie do pomyślenia jest żeby zapłacić więcej niz na rachunku
Odpisz
8 października 2025, 00:36
Zdecydowanie praca z ludźmi najgorsza
Odpisz
7 października 2025, 21:25
On musi się użerać z l*dźmi więc baza.
Odpisz