Nagle przestaje być fajna
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie znoszę kleszczy
Północne Węgry
Pozdrawiam świetliki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 października 2025, 06:56
Ale ogólnie to dość znany błąd w gta który na dobre wyeliminowali dopiero w 5. A chodziło o to że w jednym momencie w ruchu ulicznym nie może być więcej niż 5 modeli samochodów. Dlatego gdy w końcu znalazło się ten unikat, respił się po prostu częściej.
Odpisz
9 października 2025, 21:26
Dlatego jeżdże samolotami
Odpisz
9 października 2025, 18:19
Było ale w innym szablonie
Odpisz