Polecam w takiej sytuacji kodować w głowie inne rzeczy xD Zawsze kręcę na palcu raz czy dwa kluczami od drzwi po tym jak je zamknę, mój mózg totalnie wypiera z pamięci fakt, że zamykałem drzwi, ale pamięta, że kręciłem tymi kluczami więc mam pewność, że zamknąłem drzwi
Komentarze
Odśwież12 października 2025, 11:41
Polecam w takiej sytuacji kodować w głowie inne rzeczy xD Zawsze kręcę na palcu raz czy dwa kluczami od drzwi po tym jak je zamknę, mój mózg totalnie wypiera z pamięci fakt, że zamykałem drzwi, ale pamięta, że kręciłem tymi kluczami więc mam pewność, że zamknąłem drzwi
Odpisz