Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Boberek00

25 maja 2023, 18:41

Cześć jejaku z losowych

Avatar Elmario1234

12 stycznia 2024, 15:21

@Boberek00: siema

Avatar Windows_10

1 kwietnia 2018, 10:21

to z 2011 a są tu ludzie

Avatar Grzechoooo

20 sierpnia 2018, 02:24

@Windows_10: no są, bimbowsie.

Avatar AdFli

Edytowano - 5 sierpnia 2016, 13:45

Ja dużo siedzę przed kompem ale ważę 42kg więc to nie jest do końca prawda że grube dzieci są tylko przed kompem i telewizją.
PS: Z grubych ludzi też nie należy się wyśmiewać ;)

Avatar kronim

13 listopada 2015, 13:32

ja mam 12 lat i ważę 30 kg - wiem że to mało ale jakoś nie chce mi się jeść chociaż wiem że muszę żeby wyglądać jak większość innych uczniów ;/

Avatar KacperUE

6 stycznia 2016, 10:33

@kronim: nie smuć się...

Avatar kuba20020

18 lutego 2015, 20:36

Ja mam takiego kolege z klasy ,który przy wzroście 157cm waży 120kg.On chodzi do 6 klasy

Avatar DanateDMC

Edytowano - 12 września 2013, 23:33

łot ja tu koment pisałem?

Avatar Pingwinek_Z_Linuksa_13

16 sierpnia 2013, 08:40

Ja mam 15 lat i ważę 82kg

Avatar minecraft007

5 sierpnia 2013, 13:53

niektóre psy mają wiecej kg od człowieka

Avatar
Konto usunięte

25 marca 2012, 19:36

Niestety otyłość u dzieci coraz częściej spotykana w Polsce, a w Ameryce - nienaturalnie grubi ludzie są na zupełnym porządku dziennym. Sama mam w szkole kilka kolegów i koleżanek podobnych do tych z obrazka. Jedna dziewczynka z 5 klasy waży 57 kg w wieku 11 lat i przy niskim wzroście...

Avatar zytiatlaotmr

21 czerwca 2012, 21:05

ja mam 13 i ważę 54 kg, a u nas w klasi jest chłopak, który waży 88kg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar Lana_Del_Rey

5 sierpnia 2013, 12:19

@zytiatlaotmr: Lol mam 11 lat i 30 kilo... NIEDOWAGA

Avatar minecraft007

5 sierpnia 2013, 13:53

e tam ja jestem chudszy od mojej koleżanki

Avatar withe11

5 maja 2013, 12:48

moja kuzynka ma kuzynke ;) która chodzi do 1 klasy i waży 60 kilo :0

Avatar Onyxx3441

13 czerwca 2013, 13:01

@withe11: lol?

Avatar helierna8

22 lipca 2013, 19:16

@Onyxx3441: To było wredne...

Avatar DanateDMC

16 lipca 2013, 23:54

ja przy 196 ważę 75 kg więc na mój gust jest wszystko ok.

Avatar Onyxx3441

5 czerwca 2013, 20:30

ja przy 1,70m wzrostu ważę 70 kg...?

Avatar keitel

8 stycznia 2013, 08:01

Ameryka...

Avatar GuardOfDestruction

8 lipca 2012, 19:48

Nie tylko z wagą tak jest . Np. gdy ktoś jest chory na downa to inne debile go wyśmiewają.Przynajmniej w mojej szkole tak jest

Avatar Sandy_

21 grudnia 2011, 12:13

Ja bym nie chciała być taka gruba :\\

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To będzie bolało

Chciał tylko pomóc

Młodzi gniewni

Ostry ten sędzia

Nie po oczach

Powodzenia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka