Boży, od kiedy szyjesz sukienki z lnu za 450 zł? Bo chyba nie ukradłeś screena z wiadomości, by wstawić go na stronę, którą aktualnie doprowadzasz do upadku, prawda? Nie zrobiłeś tego, co nie?
@Jakis_Uzytkownik: ja zrobiłam zamiennik w 2 godziny na telefonie, tak aby działało jako tako, ale nie zamierzam upuczlicznić póki nie będę mieć komputera i dopracować jak trzeba.
Bo ma tel programowanie jest useless i osiągnięty maximum
@Jakis_Uzytkownik: ja po prostu się z każdego śmieje kto robi nowe wersje jeja, że trochę ...jowo im to idzie więc zrobię swoją wersję i pokaże im że że mnie też można się pośmiać.
Komentarze
Odśwież15 października 2025, 18:30
Boży, od kiedy szyjesz sukienki z lnu za 450 zł? Bo chyba nie ukradłeś screena z wiadomości, by wstawić go na stronę, którą aktualnie doprowadzasz do upadku, prawda? Nie zrobiłeś tego, co nie?
Odpisz
15 października 2025, 18:35
@Jakis_Uzytkownik: Musi być ciężko jak zaczął szyć sukienki z lnu za 450 zł, coś takiego się wycenia w tysiącach
Odpisz
15 października 2025, 18:35
@Krzyniu: wygladalbys majestatycznie w takiej sukience
Odpisz
15 października 2025, 18:36
@Slithey: niewątpliwie
Odpisz
15 października 2025, 18:37
@Krzyniu: Chyba, że len też kradziony
Odpisz
15 października 2025, 18:41
@Jakis_Uzytkownik: No nie wiem. Ja bym sobie za dzień pracy liczył co najmniej 5 stów, a uszycie całości brzmi jak zadanie na jakoś dwa tygodnie
Odpisz
15 października 2025, 18:43
@Krzyniu: jakie dwa tygodnie mordo to prosty krój
Odpisz
15 października 2025, 18:44
@Slithey: A nie wiem, nigdy nie szyłem takich, natomiast nawet proste rzeczy mi bezbożnie dużo czasu zajmują
Odpisz
15 października 2025, 18:45
@Krzyniu: A to nie wiem, niech Bożydar się wypowie
Odpisz
15 października 2025, 19:45
@Jakis_Uzytkownik: nie zrobi tego, w końcu społeczność to miły dodatek
Odpisz
15 października 2025, 19:48
@Krzyniu: A jeśli jesteśmy BARDZO miłym dodatkiem to przyjdzie tu dla nas? W dodatku ponoć nas ceni
Odpisz
15 października 2025, 22:46
@Jakis_Uzytkownik: to po co próbujecie ratować stronę wiedząc że admin was nie lubi
Odpisz
15 października 2025, 22:47
@JaJestemZWami: Wsm sentyment i brak zamienników dobrej jakości chyba, no i trochę dla zabawy, nie wiem jak inni
Odpisz
15 października 2025, 22:49
@Jakis_Uzytkownik: ja zrobiłam zamiennik w 2 godziny na telefonie, tak aby działało jako tako, ale nie zamierzam upuczlicznić póki nie będę mieć komputera i dopracować jak trzeba.
Bo ma tel programowanie jest useless i osiągnięty maximum
Odpisz
15 października 2025, 22:50
@JaJestemZWami: każdy robi swoją wersję to ja też chcę
Odpisz
15 października 2025, 22:57
@JaJestemZWami: Nice, ale wiesz tutaj jest ta atmosfera i wgl ta strona ma całe lore, trochę szkoda opuszczać mimo wszystko
Odpisz
15 października 2025, 23:09
@Jakis_Uzytkownik: ja po prostu się z każdego śmieje kto robi nowe wersje jeja, że trochę ...jowo im to idzie więc zrobię swoją wersję i pokaże im że że mnie też można się pośmiać.
Albo nie. Zobaczymy
Odpisz
15 października 2025, 20:02
jak tak to 600
Odpisz