Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gojira

17 października 2025, 19:23

Avatar tigerman

17 października 2025, 19:33

@Gojira: 20B in 1945:

Avatar Bfdi_Ruby

19 października 2025, 09:08

@tigerman: 8 kB in 1812

Avatar tigerman

19 października 2025, 19:52

@Bfdi_Ruby: jakim cudem to coś jest pamięcią

Avatar Mroczny_piewca_apokalipsy

23 października 2025, 21:30

@tigerman: maszyna do szycia na niektórych można było "programować " wzory za pomocą wczesnych wersji kart perforowanych

Avatar tigerman

Edytowano - 23 października 2025, 23:29

@Mroczny_piewca_apokalipsy: dzięki
Przy okazji to zrobiłem research i karta perforowana której obrazek wstawiłem to w zależności od sposobu użycia albo 80 cyfr w systemie dziesiętnym albo 800 cyfr (bitów) w systemie dwójkowym.
Przy czym ten standard jest z 1920

Avatar kokomando

17 października 2025, 23:12

To był dramat jak grałeś w jakieś simsy i ci save zajmował z 2 mega.

Avatar sssstttt

17 października 2025, 19:24

Dla mnie dalej gra gigabajt to ogrom ¯\_(ツ)_/¯

Avatar pvp17

17 października 2025, 19:08

czy ja wiem czy 500 gb to takie złe, jak wiesz że grę na pewno na 100% przeszedłeś i druga część (jeśli gra ma) nie ma coś w stylu że zapis z gry możesz importować do drugiej części żeby coś tam odblokować to możesz tą grę odinstalować i tyle ja tam przeważnie używam dysków 2 TB i nigdy nie przekroczyłem ani nie miałem na limicie pamięci tak samo jak z ps5

Avatar Traktor_is_back

18 października 2025, 08:57

@pvp17: Gdzie 2TB, gdzie 500GB? To 4 razy tyle.
Miałem 500GB w poprzednim XBOX, i cały czas miałem ponad 90% zapełnienia dysku

Avatar pvp17

18 października 2025, 11:24

@Traktor_is_back: wiem 2 tb to 4 razy 500 gb no ale pomyśl jak robisz przeważnie tak że gre przechodzisz w całości kasujesz i nową instalujesz to te miejsce stare się odnawia bez potrzeby większego dysku

Avatar Traktor_is_back

18 października 2025, 22:25

@pvp17: Części gier nie da się przejść, część przechodzi się kilka razy, skończenie części nic nie zmienia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie zadzieraj z bobrami

Północne Węgry

Równi i równiejsi

To by wystarczyło

Powodzenia

Nie po oczach

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka