Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Tacy sami, a ściana między nami
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 października 2025, 20:11
Matko, gdy byłem dzieciakiem, to udawało się, że pali.
Rurki z kremem i tym podobne.
Teraz dzieci udają, że ciągną kreskę.
O tempora, o mores.
Odpisz
21 października 2025, 21:20
@Ekspres_kolbowy: popkultura, w wielu filmach, teledyskach itp. przedstawiane jest jako coś fajnego. Myślę, że stąd to
Poza tym cześć
Odpisz
22 października 2025, 21:19
@BUMPYSIA: Czołem! Jak życie? I wybacz tę strzałkę w dół - coś mi się kliknęło.
Odpisz
23 października 2025, 17:56
@Ekspres_kolbowy: Noł problem. Jest w miarę okej. Powrót na uczelnie i do akademika. Ciężko jest się przestawić. Takiej jakiejś motywacji mi potrzeba, bo nie chce mi się uczyć, albo nie wiem jak się uczyć. Jakaś prokrastynacja się wkradła.
Odpisz
23 października 2025, 18:17
@BUMPYSIA:
Mnie do nauki motywuje wspomnienie niezłego fakapu z czasów studenckich.
Od razu spinam poślady - nigdy więcej.
Odpisz
23 października 2025, 22:41
@Ekspres_kolbowy: wolałbym swojego fakapa uniknąć. Nie wiem. Potrzebuję sobie coś uświadomić czy o co chodzi ze mną nie wiem. Chciałbym uczyć się i żeby sprawiało mi to przyjemność tzn. nie zmuszać się, być zafascynowanym, chcieć zdobywać wiedzę. Miałem i chyba dalej mam problem z perfekcjonizmem, że jak coś nie jest takie jakie chciałbym, żeby było to już jest do D. Jest dużo tej nauki i mnie to przerasta, nie wiem od czego zacząć itp. Masz jakąś radę?
Odpisz
24 października 2025, 10:17
@BUMPYSIA:
Sam mam ciągoty do perfekcjonizmu, więc podpowiem Ci tak.
Jeżeli jakiś przedmiot Ci nie pasuje, zalicz go minimalnie. Naucz się absolutnego minimum.
Jeżeli masz problem ze zrozumieniem tekstu, rozrysuj sobie to, co jest opisane.
Jeżeli ślęczysz godzinami przed monitorem z pdf czy prezentacją, wydrukuj sobie te fragmenty i rób na nich notatki, znaki, schematy, wszystko, co Ci pomoże zrozumieć problem. Innym sposobem jest próba przedstawienia tematu osobie, która nie miała z tym do czynienia. Jej podstawowe pytania mogą Cię nakierować na sedno *Twojego* problemu.
Mam nadzieję , że trochę pomogłem.
Odpisz
24 października 2025, 11:08
@Ekspres_kolbowy: będę próbował dzięki
Odpisz
25 października 2025, 21:13
@BUMPYSIA: dzisiaj trafiłem na fajny tekst.
Better done than perfect.
Odpisz
18 października 2025, 22:05
Czy tylko ja widzę Boromira?
Odpisz
21 października 2025, 21:19
@Hazer: Boromir jak wuj
Odpisz
18 października 2025, 20:10
Scp-001 memetic killer agent
Odpisz
18 października 2025, 20:23
No i po Tobie
Odpisz
18 października 2025, 23:20
@Czad99: ja jestem w O5 😎😎😎
Odpisz
18 października 2025, 23:19
Psylocybina 😊
Odpisz
18 października 2025, 22:42
Pies przed drzwiami kiedy jesteś spóźniony na autobus
Odpisz
17 października 2025, 21:50
zjazd kogo
Odpisz
18 października 2025, 00:38
@Szczepan_Rzonsa: na sankach
Odpisz