memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
19 października 2025, 20:26
Narzekanie na rodzynki to jak narzekanie na "Tab" na klawiaturze. Zawsze lepiej gdy jest, ale i tak masz ból dupy.
Odpisz
20 października 2025, 18:34
@DHF1232: nie zrobili jeszcze klawiatury bez przycisku tab więc to musi cos oznaczac
18 października 2025, 08:12
Ja tam lubię rodzynki w mieszańce studenckiej smakują dobrze z orzechami.
19 października 2025, 20:38
@Elmario1234: ja też
O nie tylko nie połączenie słodyczy ze skłonnością.
19 października 2025, 20:36
Lubię rodzynki, ale nie w cieście albo czymś innym co może zmienić ich konsystencję
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież19 października 2025, 20:26
Narzekanie na rodzynki to jak narzekanie na "Tab" na klawiaturze. Zawsze lepiej gdy jest, ale i tak masz ból dupy.
Odpisz
20 października 2025, 18:34
@DHF1232: nie zrobili jeszcze klawiatury bez przycisku tab więc to musi cos oznaczac
Odpisz
18 października 2025, 08:12
Ja tam lubię rodzynki w mieszańce studenckiej smakują dobrze z orzechami.
Odpisz
19 października 2025, 20:38
@Elmario1234: ja też
Odpisz
19 października 2025, 20:38
O nie tylko nie połączenie słodyczy ze skłonnością.
Odpisz
19 października 2025, 20:36
Lubię rodzynki, ale nie w cieście albo czymś innym co może zmienić ich konsystencję
Odpisz