Naturalna głupota > sztuczna inteligencja
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To się nie może nie udać
Nie zadzieraj z bobrami
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Za co ta premia
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 października 2025, 16:00
Po co ludzie w ogóle używają chatu gpt?
Wystarczy google, gdy się czegoś nie wie, nie pamięta, tak jak kiedyś... Aczkolwiek za moich czasów to się używało encyklopedii
Odpisz
19 października 2025, 16:45
@malinowy_kot: Użyłem dziś chata gpt do stworzenia listy słówek i zwrotów do nauki języka. Jedną prostą komendą oszczędził mi kilka godzin szukania i przepisywania
Odpisz
19 października 2025, 17:30
@Neronixu: hmm
Odpisz
1 listopada 2025, 17:45
@Neronixu: Może masz rację co do tych lepszych, często płatnych chatów. Ale znowu Gemini, zwłaszcza "Flash" daje czasami takie badziewie, że łeb mały. I jeszcze mógłbym zrozumieć to, gdyby wcześniej też było tak samo. Ale właśnie rzecz w tym, że tak nie jest. Bo Gemini✨ cofa się w rozwoju i tak jak kiedyś normalnie na jdenym chacie mogło bez problemu wygenerować w miarę spoko odpowiedzi, to teraz nawet tych wiadomości zbytnio nie sprawdza. A z obrazami to jest jeszcze gorzej.
Odpisz
2 listopada 2025, 09:28
@Odesski: Widzisz, nie używam sztucznej inteligencji nazbyt często. I jak już to tylko darmowej wersji GPT. Gemini spróbowałem tylko raz pół roku temu i wydał mi się idiotyczny, więc zrezygnowałem, jest coś w tym co napisałeś.
Odpisz
30 października 2025, 16:55
Używanie mózgu w ewolucji miało prowadzić tylko do jednego celu. Do tego żeby organizm jak i ten mózg miały lżej. Wymyślił koło zeby mniej dźwigać. Wymyślił kibel żeby srać a gówno samo sie wynosiło. Tymczasem powstaje kolejne narzedzie które ułatwia człowiekowi pracę to ktoś wrzuca takiego mema. Na 1 raz gdy Ai wymyśla bzdury 2,3,4...10 razy napisze coś przydatnego. To już jest zysk dla mózgu. Nie strata. A głupi ludzie zawsze byli. To nie wina narzędzi jakich używali a jak używali.
Odpisz
22 października 2025, 20:58
Używaj AI jako pomocy, a nie niewolnika. Np. potrzebujesz pomocy przy zrozumieniu tekstu, napisz w grzeczny sposób i podziękuj potem za pomoc. Bot może i bot, ale traktuj go jak kogoś kto ci pomoże
Odpisz
22 października 2025, 08:25
DeepSeeka nawet nie wie co się stało na placu Tiananmen w nocy z 3 na 4 czerwca 1989. Nie możliwe, że jest lepszy od Chata.
Odpisz
19 października 2025, 15:06
Mózg jest jak mięsień, nieużywany zanika ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
18 października 2025, 22:35
Ludzie co zjadają mózgi innych żeby zdobyć ich mądrosc:
Odpisz
18 października 2025, 23:30
@isometrician: Nieco dziwne hobby, ale nie jest najgorzej
Odpisz
18 października 2025, 23:34
@isometrician: to jest weird west nawiązanie
Odpisz
19 października 2025, 14:59
@isometrician: kuru robi brrr
Odpisz
19 października 2025, 11:29
Ja własny mózg wspomagam chatemGPT
Odpisz
18 października 2025, 22:26
Ludzie którzy używają cudzego mózgu
Odpisz
18 października 2025, 22:31
@Dyzer:
Chyba masz na myśli tych panów:
Odpisz
18 października 2025, 23:04
@Dexter_Ward: Ayo Dexter cho mi pomóż Jejahammera robić
Odpisz
18 października 2025, 23:07
@Dyzer:
Ultron jak horus a Admin jako wielki chaos
już to widzę
idę obudzić dziadka jako imperatora i kupuję farbę dla astartes
Odpisz
Edytowano - 18 października 2025, 23:09
@Dexter_Ward: Ja narazie ide Bobera jako naszą wersję Rogala Dorna rysować,ale przydałoby sir zrobić też przerobić wprowadzenie do Warhammera ale w wersji jejańskiej
Odpisz
18 października 2025, 22:25
Na pierwszym powinno być imo "Ludzie, którzy używają Solvenixa"
Odpisz
18 października 2025, 22:31
@Jakis_Uzytkownik: imo to powinno byc przy tym
Odpisz
18 października 2025, 22:33
@Kj0603: Czyli równoznaczne z tym
Odpisz