Ulubiony przedmiot w szkole?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Niezniszczalne
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Fajnie że odpowiedzieli
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2014, 12:12
a nie dzwonek..?
Odpisz
8 lutego 2015, 17:35
@borixon: jest też dzwonek na lekcje więc raczej nie
Odpisz
8 lutego 2017, 19:55
@borixon: dzwonek czasami ZACZYNA lekcje ;-;
Odpisz
13 maja 2016, 18:32
a nie przerwa? bo moim tak albo gw
Odpisz
30 sierpnia 2015, 13:29
moim historia
Odpisz
15 kwietnia 2015, 17:54
"A nieprawda, bo moim jest język polski!" - Kujon
Odpisz
5 września 2014, 21:26
ej! a gdzie informatyka lub W-F?
Odpisz
4 września 2014, 21:04
Aż do momentu kiedy wychodzisz nimi po raz ostatni...
Odpisz
Edytowano - 3 września 2014, 18:05
Te drzwi służą tez do wchodzenia :P
Odpisz
4 września 2014, 17:11
@jacek1s: teraz jesteś postacią z naruto?
Odpisz
4 września 2014, 17:13
@Mirek01: jego awatar mi się nie załadował czy o czymś nie wiem?
Odpisz
4 września 2014, 17:19
@mrklorens: bo jacek zmienił avatara ;p
Odpisz
4 września 2014, 17:22
@Mirek01: ale on jeszcze raz zmienił i mi się nie załadował czy ten gość którego teraz ma to postać z naruto a ja o czymś nie wiem
Odpisz
4 września 2014, 17:23
@mrklorens: To j-dog
Odpisz
4 września 2014, 17:34
@jacek1s: bo to działa w dwie strony :D
Odpisz
4 września 2014, 17:35
@mrklorens: wydało się :D
Odpisz
Edytowano - 4 września 2014, 19:56
@jacek1s: u mnie wchodzi sie przez okno (przynajmniej tak mówią bo ja nie mam jeszcze 12345432345654321234 lat i nie jestem wystarczająco mądry a musze mieć 533333323232 iq a mam 1222231 i dlatego nie chodze do szkoły)
Odpisz
4 września 2014, 18:58
Przerwa :P
Odpisz
4 września 2014, 18:15
WF i Informatyka, też Muzyka c:
Odpisz
4 września 2014, 22:45
@lol30pl: Jesteś nowa/nowy?
Odpisz
5 września 2014, 21:07
@Ahakochamlol: Na jeja nie :F
Odpisz
8 września 2014, 22:57
@lol30pl: Aha ok
Odpisz
Edytowano - 4 września 2014, 17:56
Informatyka, WF, godzina wychowawcza i matematyka. c:
Odpisz
4 września 2014, 17:46
Błąd: Długopis, którym przebijam nauczycielom gardła. :I
Odpisz
4 września 2014, 17:30
Moje ulubione to W-F i Historia
Odpisz
4 września 2014, 17:26
Linijka.
Odpisz
3 września 2014, 17:58
WF i infa
Odpisz
3 września 2014, 19:34
@Sebzer: wdż :)
Odpisz
3 września 2014, 19:50
@Sebzer: Nie wiem czemu cię zminusowali, przecież to są fajne przedmioty
Odpisz
3 września 2014, 21:11
@asdf0: nie licząc wf, czyli sześciu kółek (w sumie kilometr) i dwóch serii po trzy okrążenia (ok. 500m) na rozgrzewkę po wakacjach.
Odpisz
4 września 2014, 14:37
@Myszkapl: To już zalerzy od nauczyciela. U mnie graliśmy w kosza na rozpoczęcie ;D
Odpisz
4 września 2014, 16:20
@asdf0: u mnie też ;)
Odpisz