Uwielbiam, jak narzekają, że amerykance nie znają się na geografii i nie potrafią wskazać Słowacji, Polski czy Turcji...
Ale jak oni nie są wstanie pokazać Rwandy, Singapuru czy Peru to już jest spoko, bo to przecież nie jest ważna wiedza.
@Jakis_Uzytkownik: Uroczę, a ja widziałem jak Polacy wskazywali na mapie świata Japonie, pokazując Afrykę... Zresztą, jest cała seria "Matura to Bzdura" gdzie nie są wstanie nawet polski na mapie wskazać.
@Jakis_Uzytkownik: No tak, jak Polacy.... to nagle "Wszędzie znajdziesz ludzi niewykształconych" ale jak amerykańce to "widziałeś kiedyś amerykańców pokazujących USA na mapie świata? Jak nie to polecam"
Podwójne standardy
@Jakis_Uzytkownik: Aha, klasyczek. Ty możesz sobie określać ludzi po jakiś tam przypadkach co widziałeś w necie, ale Polaków już nie wolno. Oj widziałem Polaków co uważali się za nieomylnych.
@honhenim09: Oczywiście, że wolno, Polacy także potrafią być głupi, co mówiłam już wcześniej, po prostu w Stanach jest ich więcej siłą rzeczy, bo mają więcej ludności
Ale jako że mają bogatsze państwo itd to fajnie by było, żeby coś zrobili ze swoim systemem edukacji
Najlepiej jak Gruzja (ang. Georgia) wypowie im wojne. Powstanie kolejna wojna domowa, bo większość nie wierzy że istnieje takie państwo, za to mają stan Georgia.
Komentarze
Odśwież21 października 2025, 13:07
Uwielbiam, jak narzekają, że amerykance nie znają się na geografii i nie potrafią wskazać Słowacji, Polski czy Turcji...
Ale jak oni nie są wstanie pokazać Rwandy, Singapuru czy Peru to już jest spoko, bo to przecież nie jest ważna wiedza.
Odpisz
21 października 2025, 14:03
@honhenim09: A widziałeś kiedyś amerykańców pokazujących USA na mapie świata? Jak nie to polecam
Odpisz
22 października 2025, 10:17
@Jakis_Uzytkownik: Uroczę, a ja widziałem jak Polacy wskazywali na mapie świata Japonie, pokazując Afrykę... Zresztą, jest cała seria "Matura to Bzdura" gdzie nie są wstanie nawet polski na mapie wskazać.
Odpisz
22 października 2025, 16:31
@honhenim09: Wszędzie znajdziesz ludzi niewykształconych, pytanie gdzie jest ich więcej
Odpisz
22 października 2025, 19:29
@Jakis_Uzytkownik: No tak, jak Polacy.... to nagle "Wszędzie znajdziesz ludzi niewykształconych" ale jak amerykańce to "widziałeś kiedyś amerykańców pokazujących USA na mapie świata? Jak nie to polecam"
Podwójne standardy
Odpisz
22 października 2025, 19:31
@honhenim09: No bo Polacy nie mają się za najmądrzejszych na świecie, a hameryka to takie elyty przecież, najlepszy kraj świata, wspaniały rozwój itd
Odpisz
22 października 2025, 20:11
@Jakis_Uzytkownik: Aha, klasyczek. Ty możesz sobie określać ludzi po jakiś tam przypadkach co widziałeś w necie, ale Polaków już nie wolno. Oj widziałem Polaków co uważali się za nieomylnych.
Odpisz
22 października 2025, 20:15
@honhenim09: Oczywiście, że wolno, Polacy także potrafią być głupi, co mówiłam już wcześniej, po prostu w Stanach jest ich więcej siłą rzeczy, bo mają więcej ludności
Ale jako że mają bogatsze państwo itd to fajnie by było, żeby coś zrobili ze swoim systemem edukacji
Odpisz
22 października 2025, 19:35
Raczej jeśli Austria pójdzie to Australia dostanie
Odpisz
21 października 2025, 16:51
a ci co nabroili
Odpisz
21 października 2025, 14:36
Najlepiej jak Gruzja (ang. Georgia) wypowie im wojne. Powstanie kolejna wojna domowa, bo większość nie wierzy że istnieje takie państwo, za to mają stan Georgia.
Odpisz