@tofik87: Wczoraj ci dwaj koledzy pili alkohol w towarzystwie, tyle że temu który pije na szaro nalali za dużo i on robił różne rzeczy, które się robi po alkoholu i ten co pisze na niebiesko go pyta co to miało być i czy mu nie wstyd, a tamten że nie, bo to oni mu nalali
Komentarze
Odśwież21 października 2025, 22:03
Ktoś może wytłumaczyć?
Odpisz
21 października 2025, 22:40
@tofik87:
Dokładnie, też nie rozumiem
Odpisz
21 października 2025, 22:56
@tofik87: Wczoraj ci dwaj koledzy pili alkohol w towarzystwie, tyle że temu który pije na szaro nalali za dużo i on robił różne rzeczy, które się robi po alkoholu i ten co pisze na niebiesko go pyta co to miało być i czy mu nie wstyd, a tamten że nie, bo to oni mu nalali
Mam nadzieję, że trochę pomogło
Odpisz
22 października 2025, 06:50
@Jakis_Uzytkownik: Pisze na szaro*
Już nie mogę edytować
Odpisz