memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
20 stycznia, 23:15
Zdecydowanie C, później B a na końcu A
Odpisz
22 października 2025, 12:42
Ja staram się wyjadać najpierw to co gorsze w smaku, a na koniec zostawiam sobie to, co lepsze. To tak jak z pracą, najpierw za.....zielasz, później dopiero masz za to nagrodę. Też się nie idzie do roboty fizycznej najedzonym
22 października 2025, 13:22
@malinowy_kot: No co ty, ja najpierw jem, potem pracuję.
22 października 2025, 13:41
@werenspawel: ale fizycznie? Nie cofa się jedzenie przy schylaniu?
22 października 2025, 17:18
@malinowy_kot: Na kasie, fizycznie ale bez schylania.
23 października 2025, 08:18
@werenspawel: no to w miarę "lekka" praca, w sensie nie ma takiego nacisku na brzuch
23 października 2025, 17:32
@malinowy_kot: powiedz to moim plecom i rękom na koniec zmiany 😂
25 października 2025, 07:58
@werenspawel: no to, to wiadomo, że napier...nicza, ale to nie żołądek
22 października 2025, 16:22
czy tylko ja widze tutaj kurę ?
22 października 2025, 17:03
@pvp17: Ja widzę Bydgoszcz
23 października 2025, 07:52
@rozwalgo: Bydgoszcz ma szczerze więcej podobieństwa.
23 października 2025, 07:37
C. Zawsze jem co najbardziej wystaje od miejsca w którym trzymam kanapkę
23 października 2025, 03:57
Ja wziąłbym małego gryza z B i zaraz potem dużego z C, bo jedząc kanapkę staram się żeby każdy gryz miał podobne proporcje składników.
22 października 2025, 20:46
Jak zje b, to później będxie musiał zjeść c. Lepiej zacząć od gorszego a skończyć na najlepszym. Wiem, bo jestem kanapką
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież20 stycznia, 23:15
Zdecydowanie C, później B a na końcu A
Odpisz
22 października 2025, 12:42
Ja staram się wyjadać najpierw to co gorsze w smaku, a na koniec zostawiam sobie to, co lepsze.
To tak jak z pracą, najpierw za.....zielasz, później dopiero masz za to nagrodę.
Też się nie idzie do roboty fizycznej najedzonym
Odpisz
22 października 2025, 13:22
@malinowy_kot: No co ty, ja najpierw jem, potem pracuję.
Odpisz
22 października 2025, 13:41
@werenspawel: ale fizycznie? Nie cofa się jedzenie przy schylaniu?
Odpisz
22 października 2025, 17:18
@malinowy_kot: Na kasie, fizycznie ale bez schylania.
Odpisz
23 października 2025, 08:18
@werenspawel: no to w miarę "lekka" praca, w sensie nie ma takiego nacisku na brzuch
Odpisz
23 października 2025, 17:32
@malinowy_kot: powiedz to moim plecom i rękom na koniec zmiany 😂
Odpisz
25 października 2025, 07:58
@werenspawel: no to, to wiadomo, że napier...nicza, ale to nie żołądek
Odpisz
22 października 2025, 16:22
czy tylko ja widze tutaj kurę ?
Odpisz
22 października 2025, 17:03
@pvp17: Ja widzę Bydgoszcz
Odpisz
23 października 2025, 07:52
@rozwalgo: Bydgoszcz ma szczerze więcej podobieństwa.
Odpisz
23 października 2025, 07:37
C. Zawsze jem co najbardziej wystaje od miejsca w którym trzymam kanapkę
Odpisz
23 października 2025, 03:57
Ja wziąłbym małego gryza z B i zaraz potem dużego z C, bo jedząc kanapkę staram się żeby każdy gryz miał podobne proporcje składników.
Odpisz
22 października 2025, 20:46
Jak zje b, to później będxie musiał zjeść c. Lepiej zacząć od gorszego a skończyć na najlepszym. Wiem, bo jestem kanapką
Odpisz