Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Gameroqu

20 stycznia, 23:15

Zdecydowanie C, później B a na końcu A

Avatar malinowy_kot

22 października 2025, 12:42

Ja staram się wyjadać najpierw to co gorsze w smaku, a na koniec zostawiam sobie to, co lepsze.
To tak jak z pracą, najpierw za.....zielasz, później dopiero masz za to nagrodę.
Też się nie idzie do roboty fizycznej najedzonym

Avatar werenspawel

22 października 2025, 13:22

@malinowy_kot: No co ty, ja najpierw jem, potem pracuję.

Avatar malinowy_kot

22 października 2025, 13:41

@werenspawel: ale fizycznie? Nie cofa się jedzenie przy schylaniu?

Avatar werenspawel

22 października 2025, 17:18

@malinowy_kot: Na kasie, fizycznie ale bez schylania.

Avatar malinowy_kot

23 października 2025, 08:18

@werenspawel: no to w miarę "lekka" praca, w sensie nie ma takiego nacisku na brzuch

Avatar werenspawel

23 października 2025, 17:32

@malinowy_kot: powiedz to moim plecom i rękom na koniec zmiany 😂

Avatar malinowy_kot

25 października 2025, 07:58

@werenspawel: no to, to wiadomo, że napier...nicza, ale to nie żołądek

Avatar pvp17

22 października 2025, 16:22

czy tylko ja widze tutaj kurę ?

Avatar rozwalgo

22 października 2025, 17:03

@pvp17: Ja widzę Bydgoszcz

Avatar Zloty_bambus

23 października 2025, 07:52

@rozwalgo: Bydgoszcz ma szczerze więcej podobieństwa.

Avatar Katrina2712

23 października 2025, 07:37

C. Zawsze jem co najbardziej wystaje od miejsca w którym trzymam kanapkę

Avatar Mijak

23 października 2025, 03:57

Ja wziąłbym małego gryza z B i zaraz potem dużego z C, bo jedząc kanapkę staram się żeby każdy gryz miał podobne proporcje składników.

Avatar cziker_z_maka

22 października 2025, 20:46

Jak zje b, to później będxie musiał zjeść c. Lepiej zacząć od gorszego a skończyć na najlepszym. Wiem, bo jestem kanapką

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Niegrzeczny Oskarek

Dobrze czasem się oderwać

Równi i równiejsi

Najbardziej realistyczny spośród modów

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka