Nie znoszę ludzi, którzy się dobijają
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Ostry ten sędzia
Fajnie że odpowiedzieli
Fergus
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 24 października 2025, 00:35
Do mnie dzwoni jedynie byla wychowawczyni z domu dziecka, tak to nie mam nikogo wiecej. Czesto mi przykro, gdy widze ludzi ciagle w tych telefonach i rozmowach pogrążonych
Odpisz
Edytowano - 23 października 2025, 21:29
Mam znajomą która na smsy odpisuje po kilku dniach "bo korzysta tylko z messengera i przez to wiadomosci jej umykają", więc powiedziała żebym do niej dzwoniła jak coś potrzebuję. Nie odebrała. Ale za to odpisała szybciej, bo tylko po 8 godzinach, jak już spałam
Odpisz
23 października 2025, 19:39
Ugh. Boty z banku mogłyby tak robić.
Odpisz
23 października 2025, 18:10
Szczególnie jak dzwonisz do lekarza
Odpisz