@Traktor_is_back: racja, miło że ta strona jeszcze kompletnie nie umarła i że dochodzą tu nowi użytkownicy
Ja siedzę tu gdzieś od początku tego roku, potem przez wakacje jakoś mało tu wchodziłem
Ale jak się zaczął nowy rok szkolny to znowu zacząłem tu wchodzić to doszedłem do wniosku że chyba lepiej w końcu założyć konto
Komentarze
Odśwież24 października 2025, 15:48
Handlarz z RE4:
"Mogę dać ci za to sprej leczniczy i 2 naboje do strzelby"
Odpisz
22 października 2025, 20:07
Jeśli nie kradli tego na zamienię jakiegoś milionera z Chin to ta kradzież to była chyba największa głupota tej dekady
Odpisz
22 października 2025, 20:56
@Madonix: Kradzież dzieł sztuki to ogólnie głupota
Odpisz
22 października 2025, 21:47
@Traktor_is_back: rell
I tak tego nigdzie nie sprzedasz, a ciągle ryzykujesz że cię znajdą
Odpisz
22 października 2025, 21:49
@Madonix: Nowy?
Bo mało masz zielonek
Odpisz
22 października 2025, 21:52
@Traktor_is_back: ta
Konto mam od 5 dni
Ale na jeja siedze już jakiś czas
Odpisz
22 października 2025, 21:54
@Madonix: Miło widzieć nowych
Ja niby mam konto od maja
Ale siedzę tu od jakiegoś roku
Odpisz
22 października 2025, 21:58
@Traktor_is_back: racja, miło że ta strona jeszcze kompletnie nie umarła i że dochodzą tu nowi użytkownicy
Ja siedzę tu gdzieś od początku tego roku, potem przez wakacje jakoś mało tu wchodziłem
Ale jak się zaczął nowy rok szkolny to znowu zacząłem tu wchodzić to doszedłem do wniosku że chyba lepiej w końcu założyć konto
Odpisz
24 października 2025, 00:47
@Madonix: od 7 lat ciagle dochodza
Odpisz
24 października 2025, 06:17
@Wedkarz: I zarazem odchodzą
Odpisz
24 października 2025, 10:06
@Traktor_is_back: Ktoś zostaje, ktoś odchodzi. Normalny cykl życia kont.
Odpisz
24 października 2025, 18:23
@Ameron: ale filozoficznie
Odpisz
25 października 2025, 09:22
@Traktor_is_back: a to nie tak że tego typu rzeczy są sprzedawane jakims bogaczom którzy mają w dupie czy kradzione czy nie?
Odpisz
25 października 2025, 09:28
@Talerz: Jednak to rzeczy jedyne w swoim rodzaju. Jak ktoś je zobaczy to wie że kradzione
Odpisz
25 października 2025, 11:50
@Traktor_is_back: zawsze można ppwiedzieć że replika, albo trzymać w sejfie czy coś, nie wiem nie jestem skorumpowaną bogaczką
Odpisz
25 października 2025, 12:57
@Talerz: Ja też nie, ale jakbym zobaczył kradzione dzieło sztuki, to moja pierwsza myśl- ukradł, albo kupił od złodzieja. Nie myślałbym że to replika
Odpisz