Mistrzu Shaolin, proszę...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Z klasą się trzeba urodzić
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2014, 20:14
Pewnie się wczuwa w Lee Sina.
Odpisz
1 stycznia 2015, 22:57
@xvqMK00: No a jak ;p
Odpisz
4 września 2014, 20:43
w co on gra
Odpisz
4 września 2014, 23:19
@Darmozjad1: w lola
Odpisz
4 września 2014, 19:23
Ciekawe kim gra jak miżdż szałolin to pewnie li sin XD Albo dzig(ódyr)
Odpisz
4 września 2014, 19:32
@Lacoste: morze też innym ninjom xd np shinem, małim kenienem, akoli alb zedziem xd xd xd xd (wiem, nieśmieszne xD)
Odpisz
4 września 2014, 19:39
@Lacoste: Nie wiem cze dobrze widzę , ale to chyba kennen.
Odpisz
4 września 2014, 20:03
@dawox2323: chyba tak XD
Odpisz
4 września 2014, 21:59
@kazakol2000: Morze to jest szerokie i głebokie
Odpisz
4 września 2014, 22:08
@BlackDrink: Ech, ironia?
Odpisz
4 września 2014, 21:15
jestem pewien , że on gra Soną, bo po przybliżeniu widać zieloną ikonę jej "E"
Odpisz
4 września 2014, 20:53
Mistrz Shaolin gra Lee Sinem. ;_;
Odpisz
4 września 2014, 20:32
Dla mnie gra udyrem ze skinem za 3k rp.
Odpisz
4 września 2014, 19:34
Dlatego uważajcie na mnicha na midzie. Roz je*ie was bez mrugnięcia okiem.
Odpisz