Zapach benzyny jest najlepszy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Były nóżki, nie ma nóżek
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Trzykrotny T
Ładne rzeczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2025, 09:30
mam 12 lat i to jest głębokie
Odpisz
25 października 2025, 19:21
I świeczuszka paląca się 2 godziny za 80zł.
Odpisz
25 października 2025, 08:18
Ja tam wolę zapach benzyny, aczkolwiek najlepszym zapachem jest dobrze zrobione mięso, kebab, pizza, wszystko co zaraz będę wpierniczać ze smakiem
Odpisz
24 października 2025, 22:48
Polecam powąchać przepalony olej silnikowy jeszcze zanim się go wleje do baku.
Odpisz
24 października 2025, 21:37
Odpisz
24 października 2025, 19:44
Ja też kocham zapach benzyny
Odpisz
24 października 2025, 19:04
szczerze te świeczki to coraz gorsze robią bo zapachowe to coraz gorsze zapachy są i ogólnie świeczki to robią świeczkę np 5 cm 3 cm knot i 2 cm wosku już się nie spala i świeczka do kosza, dlatego najlepiej samemu je robić a kupować jak już kadzidła imo
Odpisz