Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie są aż takie pyszne
To się nie może nie udać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 stycznia 2014, 20:52
wredny żart :D
Odpisz
3 stycznia 2016, 03:51
@vulpix: Też zaginąłeś w obrazkach? ;-;
Odpisz
3 stycznia 2016, 10:41
@deadxp: Data...
Odpisz
6 stycznia 2017, 12:53
@vulpix: O co ci chodzi?
Odpisz
20 lipca 2017, 13:21
@deadxp: tak
Odpisz
29 września 2017, 19:43
@Meuflagiator2000: O to ze napisal ten komentarz dawno temu..
Odpisz
29 stycznia 2018, 02:21
@Zimniok: Nie rozumiem takich ludzi, którzy odpisują na stare komentarze :/
Odpisz
18 sierpnia 2018, 19:21
@Kurson: no ja też
Odpisz
15 września 2018, 15:43
@Polaczka: noo
Odpisz
9 listopada 2018, 15:18
@Dolores_Umbridge: A ja wręcz przeciwnie
Odpisz
Edytowano - 19 lutego 2019, 23:22
@Kurson: kto by ich tam rozumiał...
Odpisz
20 lutego 2019, 00:11
@LazyBone: Dalej nie wiem
Odpisz
10 lipca 2019, 19:56
@Kurson: Ja też nie wiem
Odpisz
11 lipca 2019, 11:23
@mufinka_123: też nie wiem
Odpisz
12 lipca 2019, 07:32
@Kurson: Czyli że tylko ja wiem?
Odpisz
12 lipca 2019, 13:09
chyba tak
Odpisz
3 kwietnia 2020, 10:32
@Kurson: perhaps
Odpisz
18 czerwca 2020, 14:10
@mr2005vc: Dzieńdoberek
Odpisz
26 lutego 2021, 05:54
@Kurson: też ich nie zrozumiem :/
Odpisz
14 maja 2024, 14:38
@Kurson: ja też nie
Odpisz
22 kwietnia 2018, 22:11
lol
Odpisz
21 grudnia 2011, 21:50
Dobre :D Mam nadzieję że ten kot się znalazł ;)
Odpisz
29 marca 2012, 17:58
@miszcz: to jest pies
Odpisz
30 marca 2012, 16:36
@Oskar2004: Nie chodzi mi o to zdjęcie "Smakował jak kurczak! :>" tylko o to drugie :)
Odpisz
26 sierpnia 2016, 21:52
@miszcz: No znalazł się skądś chyba wiadomo, że smakował jak kurczak.
Odpisz
21 maja 2016, 19:34
rasista
Odpisz
21 czerwca 2013, 19:30
Chinskie żarcie :D
Odpisz
12 marca 2013, 15:47
Tsa...radze ci s***ac do kina na "kròlika doswiadczalnego" to moze sie zaspokoisz.
Co do obrazka 1/5
Odpisz
17 lipca 2012, 18:57
Ludzie... nie macie poczucia humoru 5/5
Odpisz
23 czerwca 2012, 15:03
To nie jest śmieszne. A jakby właścicielki czyli np. mała dziewczynka z mamą tamtędy przechodziły i to zobaczyły to co?
Odpisz
12 czerwca 2012, 13:28
na pewno tamten koleś był kawałkiem wrednej deski
Odpisz
1 maja 2012, 23:00
Okropne :( Czasami wstydzę się, że jestem człowiekiem :( 1/5 najchętniej dałabym 0 ale nie można ! :/
Odpisz
26 maja 2012, 14:55
@anulkaa15: masz racje
Odpisz
15 lutego 2012, 22:48
Za każdym razem gdy patrzę na ten obrazek zaczynam się śmiać :)
5
Odpisz
20 grudnia 2011, 20:15
a mnie to rozwaliło 5/5 i do ulu
Odpisz
20 grudnia 2011, 19:00
to nie jest śmieszne
Odpisz
14 grudnia 2011, 21:41
na drugim obrazku jest pieczony pies :/
Odpisz
20 grudnia 2011, 17:48
@Sauron: Cóż, przypomina psowatego.
Odpisz
20 grudnia 2011, 16:34
jak dla mnie to jest po prostu żałosne i ani trochę śmieszne.
Odpisz