Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To by wystarczyło
Nigdy na to nie wpadną
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie po oczach
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 października 2025, 01:12
Odpisz
29 października 2025, 01:13
@Papasmerf44:
Odpisz
27 października 2025, 07:48
Konstantynopolitańczykowianeczka
Odpisz
26 października 2025, 20:19
Polacy mocno przeceniają jak trudny jest to język. Tak naprawdę główna trudność polega na dwóch rzeczach: Raz, trzeba znać reguły dwu- i trójznaków, a dwa że jest to język bardzo sztywny jeśli chodzi o wymowę. Po angielsku na przykład czy powiesz [ajm gołing tu] czy [amana] wszyscy cię zrozumieją. Po polsku takie odchylenia są dużo bardziej wytykane i ścigane.
Odpisz