Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Limpidream

28 października 2025, 16:38

IMO testy powinny być robione obowiązkowo przy porodzie i tyle. Nawet jeśli komuś zwisa czy to jego dziecko bo lubi wybaczać to przynajmniej alimenty będą xd

Avatar
Konto usunięte

28 października 2025, 16:52

@Limpidream: nie ma co sie z tym pie....ić. Niech będą na życzenie (bez możliwości odmowy)

Avatar Anantashesha

29 października 2025, 09:54

...co?

Avatar Tajdeus

29 października 2025, 12:10

@Limpidream: Robione z automatu czy obowiązku były by łatwiejsze do sfałszowania albo anulowania.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 października 2025, 16:55

@Anantashesha: Że jak jeden rodzic chce testu na rodzicielstwo to sie go robi nawet jak drugi sie nie zgodzi

Avatar Anantashesha

30 października 2025, 04:34

Rozsądnie, I guess. Ale jakoś mi to nadal śmierdzi.

Avatar
Konto usunięte

30 października 2025, 04:55

@Anantashesha: może jest w moim pomyśle jakaś wada która po prostu nie jest aż tak oczywista i trzeba by dłużej nad tym pomyśleć

Avatar Anantashesha

30 października 2025, 04:57

Może. Idk, mi się nie chce. Dzięki Bogu nie będę nigdy mieć dzieci.

Avatar werenspawel

28 października 2025, 17:35

Mówiąc zupełnie serio to powinna wystąpić o alimenty do sprawcy zamieszania. A on powinien pozwać ją o zwrot środków wydanych na nie własne dziecko. Ale to tylko w idealnym świecie.

Avatar Anantashesha

29 października 2025, 09:53

@werenspawel: W idealnym świecie po pierwsze nie byłoby zdrady a po drugie ludzie mieliby w dupie czy ich dziecko jest biologicznie ich.

Avatar Tajdeus

Edytowano - 28 października 2025, 18:05

Dziecko od trzech lat i dalej tylko chłopak? Chyba nie był to dobry związek.

Avatar Anantashesha

29 października 2025, 09:53

@Tajdeus: Czemu?

Avatar honhenim09

28 października 2025, 17:06

A jak myślicie, czemu kobiety tak agresywnie reagują na wprowadzenie testów na ojcostwo przy porodzie.

Avatar DHF1232

28 października 2025, 17:25

@honhenim09: Bo zdradzają więcej niż statystyki pokazują

Avatar
Konto usunięte

28 października 2025, 16:52

Klasyka

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Równi i równiejsi

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nie idź!

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka