Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar rydwan123

Edytowano - 29 października 2025, 11:11

Co jest nie tak? Jak to powinno wyglądać normalnie?

Avatar Krol123

29 października 2025, 11:18

@rydwan123: wiatrak od chłodzenia powinien być na procesorze, a nie z tyłu obudowy

Avatar malinowy_kot

29 października 2025, 11:34

@rydwan123: nie znam się na kompach, ale ten jakby wiatraczek po lewej wygląda jakby miał na sobie jakąś osłonkę chyba z plastiku, po prawej ten kwadracik dziwnie wygląda, jakby to był wolny slot, no i jakoś kości ramu mi się nie rzucają w oczy, ale idk., kompa od środka widziałam zaledwie ze dwa razy

Avatar Zloty_bambus

4 listopada 2025, 09:19

@rydwan123: też się nie znam ale mogę wam powiedzieć, że ten wielki metalowy grzebień służy rozpraszaniu ciepła z procesora czyli tego szarego kwadratu po prawej i dlatego powinien do niego przylegać.

Avatar Wojo3200

2 listopada 2025, 17:28

Co on odpie....ił

Avatar MaTeUsZO_O

30 października 2025, 21:54

Technologia bezprzewodowa

Avatar pvp17

29 października 2025, 17:34

jak on radiator do tylnego wiatraka przykrecił

Avatar Vodka_Drinker

29 października 2025, 10:24

Avatar Obietnica_12

29 października 2025, 10:39

@Vodka_Drinker: To troll, nie zwracaj uwagi

Avatar Vodka_Drinker

29 października 2025, 10:57

@Obietnica_12: wiem to antoś, ale pod fekalnym memem zapostowałem coś z mojego archiwum

Avatar Obietnica_12

29 października 2025, 10:58

@Vodka_Drinker: Jaki Antoś?

Avatar Vodka_Drinker

29 października 2025, 11:01

@Obietnica_12: stary bywalec jeja, przydupas kumana

Avatar Obietnica_12

29 października 2025, 11:02

@Vodka_Drinker: ? Nie znam

Avatar Vodka_Drinker

29 października 2025, 11:17

@Obietnica_12: dwójka nieboszczyków trolujących już około 3 lata

Avatar Obietnica_12

29 października 2025, 11:21

@Vodka_Drinker: Dalej nie kojarzę. Ale szczerze beke z typa mam, szczególnie jak udaje incela. Czy to się liczy że mnie strolowal jeśli sam chciałem to zrobić?

Avatar Vodka_Drinker

29 października 2025, 12:47

@Obietnica_12: on najwyżej troluje samego siebie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Trzeba brać osobną torbę

Totalnie

Lekko nie będzie

Nie zadzieraj z bobrami

A jednak zrobili to w ten sposób

Deal życia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka