@rydwan123: nie znam się na kompach, ale ten jakby wiatraczek po lewej wygląda jakby miał na sobie jakąś osłonkę chyba z plastiku, po prawej ten kwadracik dziwnie wygląda, jakby to był wolny slot, no i jakoś kości ramu mi się nie rzucają w oczy, ale idk., kompa od środka widziałam zaledwie ze dwa razy
@rydwan123: też się nie znam ale mogę wam powiedzieć, że ten wielki metalowy grzebień służy rozpraszaniu ciepła z procesora czyli tego szarego kwadratu po prawej i dlatego powinien do niego przylegać.
@Vodka_Drinker: Dalej nie kojarzę. Ale szczerze beke z typa mam, szczególnie jak udaje incela. Czy to się liczy że mnie strolowal jeśli sam chciałem to zrobić?
Komentarze
OdświeżEdytowano - 29 października 2025, 11:11
Co jest nie tak? Jak to powinno wyglądać normalnie?
Odpisz
29 października 2025, 11:18
@rydwan123: wiatrak od chłodzenia powinien być na procesorze, a nie z tyłu obudowy
Odpisz
29 października 2025, 11:34
@rydwan123: nie znam się na kompach, ale ten jakby wiatraczek po lewej wygląda jakby miał na sobie jakąś osłonkę chyba z plastiku, po prawej ten kwadracik dziwnie wygląda, jakby to był wolny slot, no i jakoś kości ramu mi się nie rzucają w oczy, ale idk., kompa od środka widziałam zaledwie ze dwa razy
Odpisz
4 listopada 2025, 09:19
@rydwan123: też się nie znam ale mogę wam powiedzieć, że ten wielki metalowy grzebień służy rozpraszaniu ciepła z procesora czyli tego szarego kwadratu po prawej i dlatego powinien do niego przylegać.
Odpisz
2 listopada 2025, 17:28
Co on odpie....ił
Odpisz
30 października 2025, 21:54
Technologia bezprzewodowa
Odpisz
29 października 2025, 17:34
jak on radiator do tylnego wiatraka przykrecił
Odpisz
29 października 2025, 10:24
Odpisz
29 października 2025, 10:39
@Vodka_Drinker: To troll, nie zwracaj uwagi
Odpisz
29 października 2025, 10:57
@Obietnica_12: wiem to antoś, ale pod fekalnym memem zapostowałem coś z mojego archiwum
Odpisz
29 października 2025, 10:58
@Vodka_Drinker: Jaki Antoś?
Odpisz
29 października 2025, 11:01
@Obietnica_12: stary bywalec jeja, przydupas kumana
Odpisz
29 października 2025, 11:02
@Vodka_Drinker: ? Nie znam
Odpisz
29 października 2025, 11:17
@Obietnica_12: dwójka nieboszczyków trolujących już około 3 lata
Odpisz
29 października 2025, 11:21
@Vodka_Drinker: Dalej nie kojarzę. Ale szczerze beke z typa mam, szczególnie jak udaje incela. Czy to się liczy że mnie strolowal jeśli sam chciałem to zrobić?
Odpisz
29 października 2025, 12:47
@Obietnica_12: on najwyżej troluje samego siebie
Odpisz