Tacy ludzie są strasznie wkurzający.
Kasa samoobsługowa jest taka prosta w obsłudze i ludzie i tak coś spierd*lą.
Nie patrzą co robią tylko klikają przyciski jak leci, nawet czasem nie wiedzą co kupują.
Większość ludzi chodzących do kasy samoobsługowej to jacyś podludzie.
Trafi się taki co wie, że ma coś co musi być skasowane przy normalnej kasie, ale i tak pójdzie do samoobsługowej.
O albo taki co jak jedna kasa mu nie działa(jest za głupi by jej używać) to próbuje na innej i jeszcze raz, nie kończąc interakcji z kasą, potem nie wiadomo czy ktoś sklepu nie okradł!
Nie macie pojęcia jak często zdarza się jakiś pajac z zadania od matmy!
Albo patus z bachorem czego nie muszę nawet tłumaczyć.
Są też ci co przychodzą tylko żeby cenę sprawdzić. Po to są czytniki na ścianach!
Jeszcze gorsi są ci co nie czytają ze zrozumieniem szczegółów promocji a potem gigantyczne zakupy chcą wycofać.
Najlepsi do obsługi są żule z piwkiem czy wódeczką, pyk i gotowe.
A jeśli mam wspomnieć o karynach bez cierpliwości, to mnie krew zalewa.
Ja zapi.....am na budowie z workami gruzu które prawie mnie przeważają i gówno zarabiam ale I tak za ...ja bym nie wrócił do *tfu* Lewiatana (zwłaszcza że tam też gówno zarobki)
@DHF1232: pierw co do promocji to bardzo często zdarza się że po prostu co z promocją drobniejszym miej widocznym drukiem i bardzo łatwo jest przeoczyć tego i zobaczysz napis promocja tylko itp sytacje
a co do tych kas do ci powiem że albo mieszkasz w miejscu gdzie kasy są ogarniente albo gadasz głupoty
te kasy to same z siebie jak chcesz skasować dzwonią po pomoc obsługi lub dotyk wyświetlacza nie działa i samemu tego nie naprawisz bo trzeba kod pracownika wpisac lub kartę a co do cierpliwości
to gdy coś nie działa to nie zamierzam marnować swojego czasu po pracy bo nie chce się komuś dupy podnieść
a co do "kradzieży" to nawet jak skasujesz jeden przedmiot w wszystkich kasach jakie sklep ma i dopiero w jednym zapłacisz to nie jest kradzież bo za jeden zapłacisz i tak
uprzedzając czepianie się tak mam problem z znakami interpunkcyjnymi wiem o tym nie musisz mi mówic i że pisze chaotycznie jestem tego świadom wole uprzedzić żeby pominąć niepotrzebne czepialstwo
@DHF1232: są przypadki, gdzie zwykle kasy są zamknięte i musisz isc do samoobslugówki(pracownik ma tam zap*ndol). Nie każdy ma kartę i gotówką też się da. U mnie są przypadki, gdzie kasy zwykłe są zamknięte i sr*j się z komputerem. Bierz pod uwagę ludzi starszych bądz obcokrajowiec, bądź co chcą na szybko i nagle z nikąd błąd wywala i pracownik musi reagować. Tak, ludzie na to ostro narzekają
Raz w innym miejscu była nawet awaria zwyklych(tutaj da się zrozumieć) i był bałagan.
@BlackMorbius61: raczej jest mało pracowników, nawet już ochroniarza nie ma(z czego widzę), bo mnie raz prac. zatrzymał jak chciałem wyjść przez samoobslugówki, bo zwykłe jak zawsze zamknięte. Śpieszyłem się. Miałem zakupy w plecaku z innego sklepu(jakbym kradł to kamera powinna pokazać i gdzie jest ochroniarz?), musiałem pokazać rachunek, bo millerek był u nich, ale inna rzecz juz nie.
Jako ciekawostkę dam: mullermilch jest wszędzie, wiec jak chcesz kaucje za recykling, to polecam kupic na promce i potem oddac do automata i miec rabacik
Tragedia w tym sklepie i tyle. Chociaż tyle, że internet tam mają
Komentarze
Odśwież29 października 2025, 16:12
Tacy ludzie są strasznie wkurzający.
Kasa samoobsługowa jest taka prosta w obsłudze i ludzie i tak coś spierd*lą.
Nie patrzą co robią tylko klikają przyciski jak leci, nawet czasem nie wiedzą co kupują.
Większość ludzi chodzących do kasy samoobsługowej to jacyś podludzie.
Trafi się taki co wie, że ma coś co musi być skasowane przy normalnej kasie, ale i tak pójdzie do samoobsługowej.
O albo taki co jak jedna kasa mu nie działa(jest za głupi by jej używać) to próbuje na innej i jeszcze raz, nie kończąc interakcji z kasą, potem nie wiadomo czy ktoś sklepu nie okradł!
Nie macie pojęcia jak często zdarza się jakiś pajac z zadania od matmy!
Albo patus z bachorem czego nie muszę nawet tłumaczyć.
Są też ci co przychodzą tylko żeby cenę sprawdzić. Po to są czytniki na ścianach!
Jeszcze gorsi są ci co nie czytają ze zrozumieniem szczegółów promocji a potem gigantyczne zakupy chcą wycofać.
Najlepsi do obsługi są żule z piwkiem czy wódeczką, pyk i gotowe.
A jeśli mam wspomnieć o karynach bez cierpliwości, to mnie krew zalewa.
Odpisz
29 października 2025, 16:17
@DHF1232:
Odpisz
29 października 2025, 16:45
@DHF1232: zmień branżę
Ja zapi.....am na budowie z workami gruzu które prawie mnie przeważają i gówno zarabiam ale I tak za ...ja bym nie wrócił do *tfu* Lewiatana (zwłaszcza że tam też gówno zarobki)
Odpisz
29 października 2025, 17:06
@DHF1232: pierw co do promocji to bardzo często zdarza się że po prostu co z promocją drobniejszym miej widocznym drukiem i bardzo łatwo jest przeoczyć tego i zobaczysz napis promocja tylko itp sytacje
a co do tych kas do ci powiem że albo mieszkasz w miejscu gdzie kasy są ogarniente albo gadasz głupoty
te kasy to same z siebie jak chcesz skasować dzwonią po pomoc obsługi lub dotyk wyświetlacza nie działa i samemu tego nie naprawisz bo trzeba kod pracownika wpisac lub kartę a co do cierpliwości
to gdy coś nie działa to nie zamierzam marnować swojego czasu po pracy bo nie chce się komuś dupy podnieść
a co do "kradzieży" to nawet jak skasujesz jeden przedmiot w wszystkich kasach jakie sklep ma i dopiero w jednym zapłacisz to nie jest kradzież bo za jeden zapłacisz i tak
uprzedzając czepianie się tak mam problem z znakami interpunkcyjnymi wiem o tym nie musisz mi mówic i że pisze chaotycznie jestem tego świadom wole uprzedzić żeby pominąć niepotrzebne czepialstwo
Odpisz
29 października 2025, 19:46
@pancerny_jejak: @DHF1232: zwolnij konie mechaniczne mordini
Odpisz
29 października 2025, 20:16
@ptasznik5: O, też robię na budowie
Odpisz
30 października 2025, 09:03
@DHF1232: za co wdółgłosy? to dosłownie prawda, pracuję w handlu i dosłownie tak jest XDD
Odpisz
30 października 2025, 09:59
@SonnyCrockett: Bo wszyscy tutaj są którymś z tych niedorozwiniętych typów, które wymieniłem i się obrazili.
Odpisz
30 października 2025, 10:37
@DHF1232:
Odpisz
30 października 2025, 11:07
@a123321: Odpowiadałem na czyjeś pytanie. Kim ty w ogóle jesteś?
Odpisz
30 października 2025, 11:41
@DHF1232: są przypadki, gdzie zwykle kasy są zamknięte i musisz isc do samoobslugówki(pracownik ma tam zap*ndol). Nie każdy ma kartę i gotówką też się da. U mnie są przypadki, gdzie kasy zwykłe są zamknięte i sr*j się z komputerem. Bierz pod uwagę ludzi starszych bądz obcokrajowiec, bądź co chcą na szybko i nagle z nikąd błąd wywala i pracownik musi reagować. Tak, ludzie na to ostro narzekają
Raz w innym miejscu była nawet awaria zwyklych(tutaj da się zrozumieć) i był bałagan.
Odpisz
30 października 2025, 11:45
@Cymbal: @:DHF1232: może cię nie lubią, a to że napisałeś coś kontrowersyjnego tylko to podkręca
Odpisz
30 października 2025, 12:02
@BlackMorbius61: raczej jest mało pracowników, nawet już ochroniarza nie ma(z czego widzę), bo mnie raz prac. zatrzymał jak chciałem wyjść przez samoobslugówki, bo zwykłe jak zawsze zamknięte. Śpieszyłem się. Miałem zakupy w plecaku z innego sklepu(jakbym kradł to kamera powinna pokazać i gdzie jest ochroniarz?), musiałem pokazać rachunek, bo millerek był u nich, ale inna rzecz juz nie.
Jako ciekawostkę dam: mullermilch jest wszędzie, wiec jak chcesz kaucje za recykling, to polecam kupic na promce i potem oddac do automata i miec rabacik
Tragedia w tym sklepie i tyle. Chociaż tyle, że internet tam mają
Odpisz
3 listopada 2025, 07:49
@DHF1232: na niczyje pytanie nie odpowiadałeś, ani w memie nie ma pytania ani w komentarzach. Prostu zacząłeś panec tyradę znikąd
Odpisz
3 listopada 2025, 08:42
@Schabowy_nie_mielony: siema… dawno cię nie widziałem
Odpisz
Edytowano - 3 listopada 2025, 09:18
@pancerny_jejak: witam, zrobiłem sobie dość długą przerwę od jeja
Odpisz