Jako 07 dostałem od koleżanki mamy całą serię Świata Wiedzy.
I ogólnie było to zarąbiste, ale przy reformacji źle wydrukowali w tabelce rok 95 tez (było 1571, miast 1517) przez co zawaliłem se pół biurka książkami
Nie pamiętam bym kiedykolwiek dostał prądem od takiej lampki, ale pamiętam że potrafiła się strasznie nagrzać i gdy chciało się ją jakoś obrócić czy coś, to można było sobie lekko palce poparzyć.
Komentarze
Odśwież5 listopada 2025, 20:28
Mam tą lampkę do dziś i nigdy mnie nie kopnęła prądem
Odpisz
8 grudnia 2025, 07:30
@Akjdd: Zazdro. Mnie taka kopała, a nawet nie była moja.
Może to dlatego.
Odpisz
5 listopada 2025, 09:48
Jako 07 dostałem od koleżanki mamy całą serię Świata Wiedzy.
I ogólnie było to zarąbiste, ale przy reformacji źle wydrukowali w tabelce rok 95 tez (było 1571, miast 1517) przez co zawaliłem se pół biurka książkami
Odpisz
5 listopada 2025, 09:40
lampka sprawna i używana do dziś 💪
Odpisz
5 listopada 2025, 06:08
Miałam takiego samego peceta, identiko.
Odpisz
5 listopada 2025, 00:09
Pamiętam, że miałem kilkanaście lat temu conajmniej połowę z tych rzeczy, tylko że mój pecet był w kolorze czerwonym.
Odpisz
4 listopada 2025, 22:11
Miałem wszystkie części Świata Wiedzy
Ale nostalgią powiało
Odpisz
4 listopada 2025, 20:07
Nie pamiętam bym kiedykolwiek dostał prądem od takiej lampki, ale pamiętam że potrafiła się strasznie nagrzać i gdy chciało się ją jakoś obrócić czy coś, to można było sobie lekko palce poparzyć.
Odpisz
4 listopada 2025, 17:27
Pecet został do dziś
Odpisz
4 listopada 2025, 17:10
K...a ta lampka jest tak ikoniczna że (tu cytat) "ja pie....ę"
Odpisz
Edytowano - 4 listopada 2025, 16:38
żarty na tobie, uwielbiam biurka z tej gównianej sklejki (czy tam cokolwiek to jest), takie są najbardziej wytrzymałe
Odpisz