Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zaczęło się
Fergus
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Co za przypadek
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 listopada 2025, 22:46
I wtedy się budzisz z kacem i idziesz na balkon...
Odpisz
5 listopada 2025, 18:06
A jak jeszcze w Epic Games rozdają gry za darmo to jest się praktycznie jak perpetum mobile.
Odpisz
6 listopada 2025, 23:22
@honhenim09: A czasami na GOG lub na Steam.
Odpisz
5 listopada 2025, 18:04
Słonecznik ok 4.50 za paczke 100g lubie dłubać 2 paczki dziennie, gdybym robił to codziennie to przez miesiąc było by to ok 270zł a przez rok 3240 zł
Odpisz
6 listopada 2025, 17:47
@seba745: No i git, taki słonecznik pyszny, a ile białka
Odpisz
5 listopada 2025, 23:01
Ani nie jeździsz samochodem.
Odpisz
6 listopada 2025, 17:46
@Tajdeus: K...a, to wszystko ja + twój komentarz.
Odpisz
5 listopada 2025, 10:28
matcha i yerba to herbata, brat unika jakiejkolwiek rozrywki i udaje że jest wyk...iście
Odpisz
5 listopada 2025, 10:34
@BlackMorbius61: "Daj się ludziom dobrze bawić!" ziomeczki, kiedy ktoś dobrze się bawi bez jakichś rzeczy:
Odpisz
5 listopada 2025, 12:49
@rumcajschr: Z nałogowcami się nie dogadasz.
Odpisz
5 listopada 2025, 22:05
@rumcajschr:
To ci bez kończyn?
Odpisz
5 listopada 2025, 20:59
Cuz, żyje skromnie, zato bez wygod. Nawet bez tego na nic mnie niestac
Odpisz
5 listopada 2025, 18:27
Albo energetyki, fajki, elektryki czy inne gówna. Nie mówiąc już o promocjach w stylu kup w ciul i zapłać mniej, nie ważne, że nie potrzebujesz.
Odpisz
5 listopada 2025, 18:06
Moja skąpość nie pozwala mi wydawać pieniędzy na głupoty
Odpisz
5 listopada 2025, 11:06
Dobrze, że nie wydaję na nic z tych rzeczy, tylko na energole
Odpisz
5 listopada 2025, 10:37
Kurde ,żał może nie mogę pić nic z powyższych ,ale za to jak tanio się zyje
Odpisz
5 listopada 2025, 10:30
To ja
(Przejabałem wszystko na gry
A zaraz i na komkuter)
Odpisz
5 listopada 2025, 10:20
Nieironicznie tak samo, choć przyznam że yerba brzmi atrakcyjnie.
Odpisz
6 listopada 2025, 12:30
@ultron64: pierwszy raz się z Tobą nie zgadzam, tzn. nie ruszałam yerby, ale za bardzo hype na to jest
Odpisz