To już trzeci raz, kiedy admin wstawia mema wrzuconego w komentarzach przez Reichtangle.
Reicht wrzuca memy z dzidy, czyli admin też musi tam siedzieć, a jako, że główna to jego ulubione, to admin autentycznie lubi takie rzeczy.
Admin sam każdego dnia potwierdza, że jest koprofilem.
Komentarze
Odśwież7 listopada 2025, 05:14
To już trzeci raz, kiedy admin wstawia mema wrzuconego w komentarzach przez Reichtangle.
Reicht wrzuca memy z dzidy, czyli admin też musi tam siedzieć, a jako, że główna to jego ulubione, to admin autentycznie lubi takie rzeczy.
Admin sam każdego dnia potwierdza, że jest koprofilem.
Odpisz
6 listopada 2025, 20:19
Dobre memy
Odpisz
6 listopada 2025, 18:43
Czyli admin takie memy lubi...
Odpisz