Zasada jest prosta:
Jeśli twoje mleko zaczyna przypominać zsiadłe, to jest zepsute
Jeśli twoje zsiadłe mleko zaczyna przypominać maślankę, to jest zepsute
Jeśli twoja maślanka zaczyna przypominać kefir, to jest zepsuta
Jeśli twój kefir zaczyna przypominać twaróg, to jest zepsuty
Jeśli twój twaróg zaczyna przypominać ser żółty, to jest zepsuty
Jeśli twój ser żółty zaczyna przypominać ser typu brie, to jest zepsuty
Ser typu brie się dalej nie psuje, nawet jak zajdzie grzybem to nadal nadaje się do spożycia
@Katrina2712: Masz rację Katrino, kto trzyma skisłe mleko w lodówce? A tak przy okazji... widziałaś może mój komentarz niżej? Nie zechciałabyś włączyć się w szlachetną akcję ratowania kucyka?
Witam wszystkich jejaków przebywających na stronie głównej. Nasze drogi może nie krzyżują się zbyt często, ale przybywam do was z prośbą. Jest to rzecz wielkiej wagi, porównywalna do zburzenia Muru Berlińskiego, symbolizującego koniec podziałów między braćmi. Zróbmy to samo u nas. Niech jejacy z głównej pomogą w osiągnięciu celu jejaków z poczekalni. Chodzi o poniższy komentarz, znajdziecie go pod tym linkiem:
bardzo nam zależy, aby dobił 20 zielonek, oczywiście nie musicie tego robić, ale jeśli się na to zdecydujecie będę wam ogromnie wdzięczna i w przyszłości może to my będziemy mogli wam w czymś pomóc
Komentarze
Odśwież7 listopada 2025, 21:31
Mleko bez laktozy to nawet nie mleko (a przynajmniej w smaku)
Odpisz
7 listopada 2025, 21:36
@Traktor_is_back: Rel, piłam kiedyś bo mój brat ma nietolerancję i chciałam spróbować
A tennn, chcesz się włączyć w bardzo ważną, ale jednocześnie niemal dziecinni prostą akcję? Zostawisz zielonkę? Ratujemy kucyka
https://memy.jeja.pl/1052400,tancz-glupia-tancz-swoim-zyciem-sie.html
Odpisz
7 listopada 2025, 21:37
@Jakis_Uzytkownik: Już dałem, spokojnie
Odpisz
7 listopada 2025, 21:39
@Traktor_is_back: Dziękuję towarzyszu, wiedziałam że można na tobie polegać <3
Odpisz
7 listopada 2025, 23:01
@Traktor_is_back: ma ale mniej i według mnie o dziwo jest słodsze
Odpisz
8 listopada 2025, 23:34
@Katrina2712: Jest slodsze bo produkuje się je dodając do mleka enzym laktazę który rozcina laktozę na cukry glukozę i galaktozę
Odpisz
7 listopada 2025, 22:29
Zasada jest prosta:
Jeśli twoje mleko zaczyna przypominać zsiadłe, to jest zepsute
Jeśli twoje zsiadłe mleko zaczyna przypominać maślankę, to jest zepsute
Jeśli twoja maślanka zaczyna przypominać kefir, to jest zepsuta
Jeśli twój kefir zaczyna przypominać twaróg, to jest zepsuty
Jeśli twój twaróg zaczyna przypominać ser żółty, to jest zepsuty
Jeśli twój ser żółty zaczyna przypominać ser typu brie, to jest zepsuty
Ser typu brie się dalej nie psuje, nawet jak zajdzie grzybem to nadal nadaje się do spożycia
Odpisz
8 listopada 2025, 13:44
@Anantashesha: Otóż brie może się zepsuć. Wystarczy, że zalęgnie się na nim inny rodzaj grzyba niż ten pożądany.
Odpisz
8 listopada 2025, 21:10
Odpisz
8 listopada 2025, 22:16
@Anantashesha: 💁🏿
Odpisz
8 listopada 2025, 23:25
@Anantashesha: Jeśli mleko zrobi się zielone znaczy że jest dubajskke
Odpisz
8 listopada 2025, 07:09
Odpisz
7 listopada 2025, 21:27
Mniej wysiłku byłoby po prostu wyrzucić
Odpisz
7 listopada 2025, 21:29
@Katrina2712: Masz rację Katrino, kto trzyma skisłe mleko w lodówce? A tak przy okazji... widziałaś może mój komentarz niżej? Nie zechciałabyś włączyć się w szlachetną akcję ratowania kucyka?
Odpisz
7 listopada 2025, 23:00
@Jakis_Uzytkownik: widziałam, ale nie rozumiem o co w tym chodzi poza spamem
Odpisz
7 listopada 2025, 23:00
@Katrina2712: Dobra i tak skończyliśmy, nieważne już
Odpisz
7 listopada 2025, 21:14
Witam wszystkich jejaków przebywających na stronie głównej. Nasze drogi może nie krzyżują się zbyt często, ale przybywam do was z prośbą. Jest to rzecz wielkiej wagi, porównywalna do zburzenia Muru Berlińskiego, symbolizującego koniec podziałów między braćmi. Zróbmy to samo u nas. Niech jejacy z głównej pomogą w osiągnięciu celu jejaków z poczekalni. Chodzi o poniższy komentarz, znajdziecie go pod tym linkiem:
https://memy.jeja.pl/1052400,tancz-glupia-tancz-swoim-zyciem-sie.html
bardzo nam zależy, aby dobił 20 zielonek, oczywiście nie musicie tego robić, ale jeśli się na to zdecydujecie będę wam ogromnie wdzięczna i w przyszłości może to my będziemy mogli wam w czymś pomóc
Odpisz
7 listopada 2025, 22:31
@Jakis_Uzytkownik: :3
Odpisz