Właściwie poza studentkami humanistyki, nikt nie chodzi do starbucksa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Północne Węgry
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 listopada 2025, 20:12
Ave dominus nox
Odpisz
17 listopada 2025, 16:39
@mietek69i8: Ave Dominus Nox
Lord of the Nostromo
Odpisz
10 listopada 2025, 12:52
Bez przesady, studenta stać co najwyżej na kawę z automatu na uczelni,nie Starbucksa
Odpisz
10 listopada 2025, 13:11
@Narzeczona_Lucky_Luke_a:
A co napisałem w tytule?
Odpisz
17 listopada 2025, 13:02
@Dexter_Ward: Jestem studentką humanistyki i mówię z autopsji...
Odpisz
9 listopada 2025, 17:41
Nie wqrwiaj mnie
Odpisz
9 listopada 2025, 17:42
@Alfa7:
Czym?
Odpisz
9 listopada 2025, 17:56
@Dexter_Ward: tytuł
Odpisz
9 listopada 2025, 17:58
@Dexter_Ward: Dopiero rozpocząłem studia i mam dość stresu przed sesja i bez takich memów
Odpisz
9 listopada 2025, 17:59
@Dexter_Ward: Dobra, przepraszam
Przyznam przesadziłem w reakcji, łatwo wpadam w stres nawet przez takie głupoty
Odpisz
9 listopada 2025, 18:25
@Alfa7:
Jako student, rozumiem stres związany z sesją
Ale to nadejdzie, najlepiej jest się zrelaksować, pouczyć się
Tak naprawdę 60% oceny zwykle robi samo nastawienie przed egzaminem
mogę tylko tobie życzyć powodzenia w sesji zimowej, która będzie dopiero za około 3 miesiące
nie dam konkretnej daty, bo to zależy od uczelnii
Odpisz
10 listopada 2025, 16:32
@Dexter_Ward: ta… trzy miesiące. Ja zaczynam pierwszą część w połowie grudnia
Odpisz
10 listopada 2025, 13:51
Czy to ta słynna 25 godzina?
Odpisz
10 listopada 2025, 13:31
Ja czasem zajrzę do Starbucksa, ale na herbatę z miodem i na bajgla.
Odpisz
10 listopada 2025, 13:14
U mnie już za miesiąc
Odpisz
9 listopada 2025, 18:27
W sumie zawsze trochę bawi jak nikt nie rozumie stężeń przez co wszyscy myślą, że siła substancji się sumuje, a tak naprawdę to się wyrównają
Odpisz
Edytowano - 9 listopada 2025, 18:43
@Dexter_Ward: Najlepiej zrobić kawę na energolu
Odpisz
9 listopada 2025, 18:44
@Dexter_Ward: A najśmieszniejsze jest to, że po takiej mieszance zamiast osiągnać zwiększoną wydajność pracy spędzisz 2 godziny na kiblu
Odpisz
10 listopada 2025, 12:55
@Konto_nieusuniete: Albo przy kiblu.
Odpisz
9 listopada 2025, 19:21
Można wypić kawę i niedługo po tym energola. Albo na odwrót. Ale błagam z nie mieszajcie ich, bo te smaki zupełnie do siebie nie pasują.
Odpisz