Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar mietek69i8

10 listopada 2025, 20:12

Ave dominus nox

Avatar Dexter_Ward

17 listopada 2025, 16:39

@mietek69i8: Ave Dominus Nox
Lord of the Nostromo

Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

10 listopada 2025, 12:52

Bez przesady, studenta stać co najwyżej na kawę z automatu na uczelni,nie Starbucksa

Avatar Dexter_Ward

10 listopada 2025, 13:11

@Narzeczona_Lucky_Luke_a:
A co napisałem w tytule?

Avatar Narzeczona_Lucky_Luke_a

17 listopada 2025, 13:02

@Dexter_Ward: Jestem studentką humanistyki i mówię z autopsji...

Avatar Alfa7

9 listopada 2025, 17:41

Nie wqrwiaj mnie

Avatar Dexter_Ward

9 listopada 2025, 17:42

@Alfa7:
Czym?

Avatar Boberek00

9 listopada 2025, 17:56

@Dexter_Ward: tytuł

Avatar Alfa7

9 listopada 2025, 17:58

@Dexter_Ward: Dopiero rozpocząłem studia i mam dość stresu przed sesja i bez takich memów

Avatar Alfa7

9 listopada 2025, 17:59

@Dexter_Ward: Dobra, przepraszam
Przyznam przesadziłem w reakcji, łatwo wpadam w stres nawet przez takie głupoty

Avatar Dexter_Ward

9 listopada 2025, 18:25

@Alfa7:
Jako student, rozumiem stres związany z sesją
Ale to nadejdzie, najlepiej jest się zrelaksować, pouczyć się
Tak naprawdę 60% oceny zwykle robi samo nastawienie przed egzaminem
mogę tylko tobie życzyć powodzenia w sesji zimowej, która będzie dopiero za około 3 miesiące
nie dam konkretnej daty, bo to zależy od uczelnii

Avatar KittyQueen

10 listopada 2025, 16:32

@Dexter_Ward: ta… trzy miesiące. Ja zaczynam pierwszą część w połowie grudnia

Avatar Hazer

10 listopada 2025, 13:51

Czy to ta słynna 25 godzina?

Avatar werenspawel

10 listopada 2025, 13:31

Ja czasem zajrzę do Starbucksa, ale na herbatę z miodem i na bajgla.

Avatar KittyQueen

10 listopada 2025, 13:14

U mnie już za miesiąc

Avatar Dexter_Ward

9 listopada 2025, 18:27

W sumie zawsze trochę bawi jak nikt nie rozumie stężeń przez co wszyscy myślą, że siła substancji się sumuje, a tak naprawdę to się wyrównają

Avatar Rusty_the_Protogen

Edytowano - 9 listopada 2025, 18:43

@Dexter_Ward: Najlepiej zrobić kawę na energolu

Avatar Konto_nieusuniete

9 listopada 2025, 18:44

@Dexter_Ward: A najśmieszniejsze jest to, że po takiej mieszance zamiast osiągnać zwiększoną wydajność pracy spędzisz 2 godziny na kiblu

Avatar Dominator4021

10 listopada 2025, 12:55

@Konto_nieusuniete: Albo przy kiblu.

Avatar Mijak

9 listopada 2025, 19:21

Można wypić kawę i niedługo po tym energola. Albo na odwrót. Ale błagam z nie mieszajcie ich, bo te smaki zupełnie do siebie nie pasują.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Północne Węgry

Trzeba brać osobną torbę

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Nieuczciwa ocena

Znak czasów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka