Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Peroczek

5 października 2023, 15:40

Arch Linux

Avatar Boberek00

25 sierpnia 2020, 11:28

Cześć podróżniku z losowych

Avatar ewelkapl

11 maja 2023, 12:41

@Boberek00: Cześć znowu

Avatar Boberek00

11 maja 2023, 12:43

@ewelkapl: Heja ponownie

Avatar Peroczek

5 października 2023, 15:40

@Boberek00: siema

Avatar DragonJuzik125

14 sierpnia 2015, 19:42

Avatar Maks2603

5 września 2014, 19:53

A Islam nie powinien być trochę wyżej?

Avatar VanQuisch

8 września 2014, 15:15

@Maks2603: Chyba raczej katolicki powinien być wyżej. Bo ciapatych jest dużo ale i tak o wiele mniej niż katolików czy żydów.

Avatar
Konto usunięte

8 września 2014, 15:57

@VanQuisch: ale chodzi o samych fanatyków a nie wierzących a większość muzułmanów to fanatycy

Avatar kapt12

9 września 2014, 15:13

@Maks2603: Z każdą chwilą muzumanów jest coraz mniej. Debile przecież wysadzają się w powietrze.

Avatar Maks2603

9 września 2014, 21:33

@kapt12: Jeden wybucha, a na jego miejsce idzie 5 kolejnych.

Avatar
Voldek

6 września 2014, 14:05

A gdzie anime, hę? Fanatyzm mangozyebów jest bardzo wysoki, dowód: Zostanę zaraz zhejtowany

Avatar darcus

8 września 2014, 14:49

Hej, ja to miałem napisać D:

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

Edytowano - 8 września 2014, 15:35

a ja cie dam + bo prawisz mądrze diable z doliny kwiatów.

Avatar
Voldek

8 września 2014, 16:24

@darcus: Hyhy

Avatar kapt12

9 września 2014, 15:11

Zamiast hejtów masz więcej propsu. Gratuluje. Ryżowce się schowali.

Avatar
Voldek

9 września 2014, 15:15

@kapt12: Na szczęście

Avatar
jelito

8 września 2014, 21:25

Zdaje się że w na oryginalnym obrazku ten pomarańczowy słupek był prawie równy z niebieskim. Ah ta polityczna poprawnoość. Dlaczego uważam że ten nie jest oryginalny? Z POWODU JAKOŚCI.

Avatar kazakol2000

8 września 2014, 17:43

A gdzie lol? Jak nie ma lola zostanę ateistą (choć MLP też jest spoko ^^)

Avatar
Konto usunięte

8 września 2014, 16:08

A co z mangozje**mi i fantasy?

Avatar Ontariel

6 września 2014, 19:07

Prawie prawda, muslimy mają za niski słupek i, jak zauważył Voldek, brakuje mangozjebów. Ale i tak kucyki the best. :D

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 września 2014, 20:06

Ja jestem Hetaliators, więc wyznaję Hetaoizm :B

Avatar Paulius

5 września 2014, 21:44

jesteś chińskim bajarzem
:0

Avatar
Konto usunięte

5 września 2014, 21:58

@Paulius: Mogę być.

Avatar Paulius

5 września 2014, 22:02

będziesz opowiadał bajki o 2 japończykach z dużymi oczami całujących się ze sobą, gdy ich dziewczyny będą siedział w pokeballach :0

Avatar
Konto usunięte

6 września 2014, 07:08

@Paulius: Dobry pomysł :3

Avatar DeadExtreme

8 września 2014, 15:31

@Paulius: Korusan to dziewczyna :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Nieuczciwa ocena

Nie znoszę kleszczy

To będzie bolało

Angielskie śmieszki

To musiało być męczące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka