Skądś kojarzę ten miecz...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Płać pan
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 października 2021, 06:58
Mi się kojarzy z Finał Fantasy
Odpisz
Edytowano - 5 września 2014, 20:41
Przecież ten miecz nie jest z blitcha! To miecz z naruto. Posiadał go zabuza, kakashi i na samym końcu suigetsu. Nie uwaga autora. Ale sam pomysł fajny chodź trochę rasistowski podoba mi się. Dam 5.
Odpisz
5 września 2014, 21:48
@Szymon123PL: nie pamiętam, żeby posiadał go Kakashi
Odpisz
6 września 2014, 00:17
@Szymon123PL: Trudno, atak jest śmieszniej.
Odpisz
6 września 2014, 01:56
@coloman: kakashi miał go tylko chwilę.
Odpisz
6 września 2014, 13:04
@monkeydluffy: Wiem. Ale też go miał, pomimo, że tą chwilę. Dlatego go uwzględniłem.
Odpisz
6 września 2014, 19:43
@coloman: zabuza go miał ! ale umarł na śmierć XD
a *Bankai* jest z bleacha :3
Odpisz
6 września 2014, 19:47
@Indestructible: wiem, że jest z Bleacha i Zabuza był wskrzeszony w nowszych odcinkach (czekam na hejty za spoilery)
Odpisz
6 września 2014, 20:02
@coloman: Hejting rza spolery noopku (sposób pisania celowy).
Odpisz
6 września 2014, 20:20
@coloman: OO niee ! HEJT !
Odpisz
6 września 2014, 20:52
@coloman: Jezu, kiedy to było? Rok temu? Każdy chyba zdążył obejrzeć :)
Odpisz
6 września 2014, 21:52
@Szymon123PL: nie jeżeli ktoś zaczął oglądać niedawno
Odpisz
6 września 2014, 21:55
@coloman: To współczuje O.o tyle odcinków co teraz jest oglądać.
Odpisz
6 września 2014, 22:03
@Szymon123PL: to jeszcze nic, wyobraź sobie, że ktoś zaczął czytać mangę! (i to nie na necie, ale kupuje!)
Odpisz
Edytowano - 9 września 2014, 14:41
@Szymon123PL: Siusiake :O ?
Odpisz
9 września 2014, 14:49
@coloman: Zdobyłem go podczas IV Wielkiej wojny shinobi w walce z Zabuzą i Haku, zaś sam miecz nazywa się Kubikiribōchō :)
Odpisz
9 września 2014, 15:49
@Kakashisensi: -_-'nie masz co robić, że na jeja siedzisz?
Odpisz
9 września 2014, 16:28
@Kakashisensi: jak się czujesz po straceniu sharingama?
Odpisz
9 września 2014, 20:32
@coloman: [UWAGA Spojler] Cóż, wojna się zakończyła, straciłem sharingana, sasuke najpewniej wróci do wioski, więc nie pozostaję mi nic innego tylko oglądać obrazki na jeja :P
Odpisz
9 września 2014, 20:35
@mrklorens: Jak się czuje ? Hmm, chyba dobrze zostałem bohaterem, bo poprowadziłem drużynę 7 do zwycięstwa, nawróciłem obito na dobrą stronę i wracam do konohy.
Odpisz
9 września 2014, 20:37
@Kakashisensi: szkoda tylko że obito umarł
Odpisz
10 września 2014, 15:22
@mrklorens: Zginął jak bohater, jak przyjaciel... , lecz muszę skończyć tę rozmowę, gdyż Sasuke mi tu wariuje <znika>
Odpisz
23 sierpnia 2019, 15:22
@coloman: Miał podczas wielkiej wojny którą wywołał Madara i Obito Uchiha
Odpisz
27 maja 2015, 20:57
Kojarzę go skądś... a... no tak! to miecz Zabuzy! Tego, co jego Haku próbował mnie zabić!
Odpisz
10 marca 2016, 19:21
zgadzam sie 2105891098610% wow ja to mam rozmach z odpisywanie na komentarze ;p
Odpisz
10 marca 2016, 19:34
@QuvaX: Ej, Ty wiesz, że to był jeden z tych komentarzy, których się żałuje? ._.
Odpisz
9 września 2014, 23:30
Za dużo modów, CJ!
Odpisz
9 września 2014, 22:49
to nie jest z bleacha lecz mniej Kisame z naruto
Odpisz
9 września 2014, 22:50
@sami666pl: Zabuza sry :G
Odpisz
9 września 2014, 15:42
Ale to jest miecz Zabuzy .-.
Odpisz
8 września 2014, 19:34
Hahhaha tylko ze Ichigo nie jest murzynem xd
Odpisz
8 września 2014, 11:24
Cloud z FF7 miał podobny miecz
Odpisz
5 września 2014, 20:50
-O co ja mam w kieszeni?-CJ zajrzał do kieszeni-Aha to tylko miecz wielkości jeb*nego motocyklu!
Odpisz
5 września 2014, 21:47
@TypowyPolak: nie przesadzaj, nie motocyklu tylko samolotu -_-
Odpisz
5 września 2014, 21:44
Nie, nie mogę. Nie wyrabiam ze śmiechu XD
Odpisz
5 września 2014, 20:29
Główna być musi.
Odpisz