Wartość zdjęć i tak jednakowa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie znoszę kleszczy
Najbardziej realistyczny spośród modów
Młodzi gniewni
Nieuczciwa ocena
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2020, 12:39
Taki fajny mem a takie slabe oceny
Odpisz
12 stycznia 2021, 12:18
no nie? Memy o sraniu to moja ulubiona kategoria
Odpisz
7 kwietnia 2015, 13:57
na tym burgerze jest napis:gil comming ;-; czo to ma znaczyć?
Odpisz
6 maja 2015, 21:40
@kotul: Ja bym się martwił napisem na ścianie...
Odpisz
7 maja 2015, 18:20
@Zjem_Ci_Matke: o matko ;-; bójmy się: time start...now!
Odpisz
7 maja 2015, 18:33
@kotul: "O matko" powiadasz?
Odpisz
7 maja 2015, 18:45
@Zjem_Ci_Matke: już jej nie ma... ty potworze!
Odpisz
11 lutego 2016, 13:49
@kotul: tam jest napisane Gil Comics
Odpisz
23 kwietnia 2016, 20:22
@PanPomidor: to średnio to widać ;-;
Odpisz
2 marca 2015, 20:25
...
Odpisz
10 września 2014, 16:06
...
Odpisz
10 września 2014, 16:24
@Flawless: ...
Odpisz
10 września 2014, 16:27
@Pani_Koza: ...
Odpisz
10 września 2014, 16:31
@mrklorens: ...
Odpisz
10 września 2014, 17:49
@dustin2001: ...
Odpisz
10 września 2014, 18:58
@Pani_Koza: ...
Odpisz
10 września 2014, 19:55
@Flawless: .....
Odpisz
11 września 2014, 16:02
@Myszkapl: ...
Odpisz
12 września 2014, 13:43
@mrklorens: ...
Odpisz
6 października 2014, 20:10
@Flawless: ...
Odpisz
6 października 2014, 20:34
@CityOfAngel: ...
Odpisz
25 października 2014, 20:55
@Flawless: ...
Odpisz
26 października 2014, 08:01
@Diament2222: ...
Odpisz
18 listopada 2014, 17:35
@Flawless: ...
Odpisz
3 grudnia 2014, 18:36
@PanPomidor: ...
Odpisz
8 grudnia 2014, 14:43
@XiaTheWolf: ...
Odpisz
29 grudnia 2014, 13:22
@pocologin: .......................................................... ...................
Odpisz
12 listopada 2015, 10:41
@polandball1: ...
Odpisz
22 grudnia 2015, 22:23
@the_MUSZEK: ...
Odpisz
15 stycznia 2016, 00:22
@Swagger409: ...
Odpisz
12 kwietnia 2018, 06:51
@Wantia: zepsuem
Odpisz
11 września 2014, 06:29
Ale przecież to to samo, tylko że jedno jest przed zjedzeniem, a drugie po zjedzeniu.
Odpisz
10 września 2014, 18:01
Wtf? Że niby JA tak robię?! ... *usuwa zdjęcia* ...
Odpisz
10 września 2014, 17:22
Ja: och to burger,po prostu go zjem.
Odpisz
10 września 2014, 16:39
zero różnicy tylko jedno jest przed spożyciem a drugie po zjedzeniu
Odpisz
10 września 2014, 16:32
Dla mnie obie sytuacje są takie same, czyli gówno warte.
Odpisz
10 września 2014, 16:37
@dustin2001: Dobrze powiedziane!
Odpisz