Ja to rozumiem, bo jednak kalkulator szybszy, łatwiejszy, ale właśnie sęk w tym... Żebyśmy nie skończyli jak w filmie "Idiokracja", chociaż już powoli to robimy - dopuszczamy lewaków do władzy, aby toci mogli wpuszczać migrantów, którzy nie zgadzają się z poglądami lewaków, ale póki lewaki zajmują się swoimi "prawami", to migranci zadowoleni, bo mogą przejmować świat... Jak w Anglii -.-
Pamiętam jak nauczycielka raz pochwaliła mnie, że liczę pisemnie przy starszej klasie, a oni używają kalkulatory czy coś tam. Pamiętam masowo używałem pisemnego
co w tym dziwnego ? po co się mam męczyć jak mogę prościej
a te gadanie w szkołach że "nie będziesz miał zawsze kalkulatora przy sobie" lub że "co będziesz w sklepie na kalkulatorze liczył ?"
noż po to w telefonach mamy kalkulatora żeby sobie ułatwiać, nie mówię żeby być analfabetą i wiedzieć ile to 2+2 ale no wiecie
Komentarze
Odśwież16 listopada 2025, 13:42
Ja tak zwykle liczę, kalkulatora używam tylko przy naprawdę ciężkich liczbach typu pierwiastki cosinusy itp.
Odpisz
15 listopada 2025, 11:33
Ja to rozumiem, bo jednak kalkulator szybszy, łatwiejszy, ale właśnie sęk w tym... Żebyśmy nie skończyli jak w filmie "Idiokracja", chociaż już powoli to robimy - dopuszczamy lewaków do władzy, aby toci mogli wpuszczać migrantów, którzy nie zgadzają się z poglądami lewaków, ale póki lewaki zajmują się swoimi "prawami", to migranci zadowoleni, bo mogą przejmować świat... Jak w Anglii -.-
Odpisz
15 listopada 2025, 16:45
@malinowy_kot: Najszybsze przejście z tematu kalkulatora do problemu migracji jakie widziałem.
Odpisz
15 listopada 2025, 18:38
@Maxtich: bo to jest niestety powiązane, głupota = wpuszczanie wilka do owczarni
Odpisz
14 listopada 2025, 20:11
To ja w podstawówce vs ja w liceum
Odpisz
14 listopada 2025, 19:14
Pamiętam jak nauczycielka raz pochwaliła mnie, że liczę pisemnie przy starszej klasie, a oni używają kalkulatory czy coś tam. Pamiętam masowo używałem pisemnego
Odpisz
14 listopada 2025, 19:11
co w tym dziwnego ? po co się mam męczyć jak mogę prościej
a te gadanie w szkołach że "nie będziesz miał zawsze kalkulatora przy sobie" lub że "co będziesz w sklepie na kalkulatorze liczył ?"
noż po to w telefonach mamy kalkulatora żeby sobie ułatwiać, nie mówię żeby być analfabetą i wiedzieć ile to 2+2 ale no wiecie
Odpisz