kasa kasą ale jak już nie da się kupić takiego samego sprzętu w miarę nowego to już problem ja już używam 4 parę słuchawek razer kraken turament eddion co coraz ciężej je dostać a one dla mnie DLA MNIE są tak dobre ten model że ja je nigdy na żadne nie zamienię inne
@pvp17: Audio-Technica
ATH-M50xBT2 dla mnie są dobre bo mogę długo z nich korzystać bez bólu uszu, bateria długo wytrzymuje no i są bezprzewodowe bo ostatnie po prostu zerwałem
@Adix174: ja tam te swoje lubię bo mają te gąbki z chłodzącym żelem i są skórzane i mają membramy 50mm co mało które już mają
ja tam jak bym miał brać bezprzewodowe to bym brał jedynie "Corsair Virtuoso RGB Wireless XT"
tylko raz że nie wiem czy nie będą opóżnienia bo to bezprzewodowe, czy mimo braku gąbek z żelem chłodzącym nie będzie tak że będe sobie parzył łeb przy dłuszym używaniu i czy nie będzie tak że problemy z łącznością i baterią
Komentarze
Odśwież19 listopada 2025, 22:09
przypie.... w ścianę a szybko twój wielki wk... wyparuje
Odpisz
16 listopada 2025, 15:00
Może jednak idź na terapię, co?
Odpisz
15 listopada 2025, 14:04
kasa kasą ale jak już nie da się kupić takiego samego sprzętu w miarę nowego to już problem ja już używam 4 parę słuchawek razer kraken turament eddion co coraz ciężej je dostać a one dla mnie DLA MNIE są tak dobre ten model że ja je nigdy na żadne nie zamienię inne
Odpisz
15 listopada 2025, 16:51
@pvp17: Audio-Technica
ATH-M50xBT2 dla mnie są dobre bo mogę długo z nich korzystać bez bólu uszu, bateria długo wytrzymuje no i są bezprzewodowe bo ostatnie po prostu zerwałem
Odpisz
16 listopada 2025, 10:36
@Adix174: ja tam te swoje lubię bo mają te gąbki z chłodzącym żelem i są skórzane i mają membramy 50mm co mało które już mają
ja tam jak bym miał brać bezprzewodowe to bym brał jedynie "Corsair Virtuoso RGB Wireless XT"
tylko raz że nie wiem czy nie będą opóżnienia bo to bezprzewodowe, czy mimo braku gąbek z żelem chłodzącym nie będzie tak że będe sobie parzył łeb przy dłuszym używaniu i czy nie będzie tak że problemy z łącznością i baterią
Odpisz
15 listopada 2025, 20:52
Na szczęście jestem spokojny
Jednakże mam słuchawki za 35 zł, więc mała strata
Ale kogo ja oszukuję?
Jestem zbytnią cebulą żeby tak marnować pieniądze
Odpisz
15 listopada 2025, 15:24
Codzienność graczy Ligi.
Mogę prosić o szablon?
Odpisz
15 listopada 2025, 15:39
@Tajdeus: w sensie bez słuchawek i klawiatury?
Odpisz
15 listopada 2025, 17:17
@MemeMan69: I jedno i drugie będzie użyteczne. Dzięki
Odpisz
15 listopada 2025, 18:47
@Tajdeus: nie ma za co
Odpisz