Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ptasznik5

19 listopada 2025, 22:09

przypie.... w ścianę a szybko twój wielki wk... wyparuje

Avatar Anantashesha

16 listopada 2025, 15:00

Może jednak idź na terapię, co?

Avatar pvp17

15 listopada 2025, 14:04

kasa kasą ale jak już nie da się kupić takiego samego sprzętu w miarę nowego to już problem ja już używam 4 parę słuchawek razer kraken turament eddion co coraz ciężej je dostać a one dla mnie DLA MNIE są tak dobre ten model że ja je nigdy na żadne nie zamienię inne

Avatar Adix174

15 listopada 2025, 16:51

@pvp17: Audio-Technica
ATH-M50xBT2 dla mnie są dobre bo mogę długo z nich korzystać bez bólu uszu, bateria długo wytrzymuje no i są bezprzewodowe bo ostatnie po prostu zerwałem

Avatar pvp17

16 listopada 2025, 10:36

@Adix174: ja tam te swoje lubię bo mają te gąbki z chłodzącym żelem i są skórzane i mają membramy 50mm co mało które już mają
ja tam jak bym miał brać bezprzewodowe to bym brał jedynie "Corsair Virtuoso RGB Wireless XT"
tylko raz że nie wiem czy nie będą opóżnienia bo to bezprzewodowe, czy mimo braku gąbek z żelem chłodzącym nie będzie tak że będe sobie parzył łeb przy dłuszym używaniu i czy nie będzie tak że problemy z łącznością i baterią

Avatar Traktor_is_back

15 listopada 2025, 20:52

Na szczęście jestem spokojny
Jednakże mam słuchawki za 35 zł, więc mała strata
Ale kogo ja oszukuję?
Jestem zbytnią cebulą żeby tak marnować pieniądze

Avatar Tajdeus

15 listopada 2025, 15:24

Codzienność graczy Ligi.
Mogę prosić o szablon?

Avatar MemeMan69

15 listopada 2025, 15:39

@Tajdeus: w sensie bez słuchawek i klawiatury?

Avatar Tajdeus

15 listopada 2025, 17:17

@MemeMan69: I jedno i drugie będzie użyteczne. Dzięki

Avatar MemeMan69

15 listopada 2025, 18:47

@Tajdeus: nie ma za co

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

A, okej

Ładne rzeczy

Były nóżki, nie ma nóżek

Trochę to nie fair wobec pozostałych

To musiało być męczące

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka