@Traktor_is_back: jak stwierdzili że przywracają klasy 7 i 8 to nic nie zmieniali dla klas 4-6 tylko w klasach 7i 8 próbowali wcisnąć prawie cały materiał z gimnazjum
Ja miałem tego niefarta że byłem drugim rocznikiem który miał 7 klasę i nic nie było na tamtym etapie jeszcze przemyślane z tym jak nowa podstawa będzie wyglądała
Plus jeszcze pandemia w 8 klasie nam się zaczęła
Absolutne kino
Komentarze
Odśwież17 listopada 2025, 14:16
Nikt nie ma i przyrody, i biologii w jednym roku, a co dopiero w jednym dniu
Odpisz
18 listopada 2025, 08:31
@Traktor_is_back: szczerze to nie byłem w podstawówce od jakichś dość dość dawna
Ale tak, masz rację
Odpisz
18 listopada 2025, 08:49
@PanPiernik: ja od dawien dawna przyrki nie miałem
Ach, czwarta klasa podbazy
Wtedy było jakoś łatwiej
Odpisz
18 listopada 2025, 09:05
@Traktor_is_back: tylko czwarta?
Ja przyrkę miałem od czwartej do szóstej klasy
Dopiero w siódmej mi się to rozbiło na cztery przedmioty
Odpisz
18 listopada 2025, 09:44
@PanPiernik: Ja w 5 i 6 miałem biologię i geografię, bez chemii i fizyki (doszły w 7)
Odpisz
18 listopada 2025, 17:24
@Traktor_is_back: jak stwierdzili że przywracają klasy 7 i 8 to nic nie zmieniali dla klas 4-6 tylko w klasach 7i 8 próbowali wcisnąć prawie cały materiał z gimnazjum
Ja miałem tego niefarta że byłem drugim rocznikiem który miał 7 klasę i nic nie było na tamtym etapie jeszcze przemyślane z tym jak nowa podstawa będzie wyglądała
Plus jeszcze pandemia w 8 klasie nam się zaczęła
Absolutne kino
Odpisz
18 listopada 2025, 16:07
W szkołach powinny być działające prysznice.
Odpisz
16 listopada 2025, 19:19
W końcu wf to wf
Czekali po to by grać w Ta piłkę, a nie by siedzieć
Odpisz
16 listopada 2025, 19:14
cytat z pani od przyrody:
,,Mieliście wf? Bo śmierdzicie!''
Odpisz