Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Angielskie śmieszki
Ikony
Mało znany szczegół
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 listopada 2025, 14:16
Nikt nie ma i przyrody, i biologii w jednym roku, a co dopiero w jednym dniu
Odpisz
18 listopada 2025, 08:31
@Traktor_is_back: szczerze to nie byłem w podstawówce od jakichś dość dość dawna
Ale tak, masz rację
Odpisz
18 listopada 2025, 08:49
@PanPiernik: ja od dawien dawna przyrki nie miałem
Ach, czwarta klasa podbazy
Wtedy było jakoś łatwiej
Odpisz
18 listopada 2025, 09:05
@Traktor_is_back: tylko czwarta?
Ja przyrkę miałem od czwartej do szóstej klasy
Dopiero w siódmej mi się to rozbiło na cztery przedmioty
Odpisz
18 listopada 2025, 09:44
@PanPiernik: Ja w 5 i 6 miałem biologię i geografię, bez chemii i fizyki (doszły w 7)
Odpisz
18 listopada 2025, 17:24
@Traktor_is_back: jak stwierdzili że przywracają klasy 7 i 8 to nic nie zmieniali dla klas 4-6 tylko w klasach 7i 8 próbowali wcisnąć prawie cały materiał z gimnazjum
Ja miałem tego niefarta że byłem drugim rocznikiem który miał 7 klasę i nic nie było na tamtym etapie jeszcze przemyślane z tym jak nowa podstawa będzie wyglądała
Plus jeszcze pandemia w 8 klasie nam się zaczęła
Absolutne kino
Odpisz
18 listopada 2025, 16:07
W szkołach powinny być działające prysznice.
Odpisz
16 listopada 2025, 19:19
W końcu wf to wf
Czekali po to by grać w Ta piłkę, a nie by siedzieć
Odpisz
16 listopada 2025, 19:14
cytat z pani od przyrody:
,,Mieliście wf? Bo śmierdzicie!''
Odpisz