Nie bardzo rozumiem ten tok myślenia. Mam ciotkę, która tak żyje. Ma mieszkanie w którym nie płaci podatków, dostaje od rządu paczki z makaronem i olejem itp, mimo iż nie umi gotować, nie ma nigdy żadnego chłopa na stałe, ale dzieci? Dzieci ma od groma. Obecnie pół tuzina. My musimy je karmić, bo czasami chodzą po blokach głodne, pukając od drzwi do drzwi. Spytaliśmy się raz dlaczego ma tyle dzieci.
Wiecie jaka była jej odpowiedź?
Bo lubi rodzić.
Ta kobieta, która obecnie ma więcej dzieci niż zębów, która okrada rodzinę z pieniędzy, która wielokrotnie miała komornika i sąd na karku, bo się nie zajmuje dziećmi i nie płaci za kompletnie nic, niszczy sobie życie... dla fetuszu. Dla fetuszu rodzenia. I jeszcze za to jej rząd płaci.
O cioci Natalce to bym mógł całą pastę napisać, bo ta kobieta to tragedia.
Komentarze
Odśwież18 listopada 2025, 18:34
Jak ma nadal rodzić skoro wychowuje samotnie?
Odpisz
Edytowano - 18 listopada 2025, 15:57
Nie bardzo rozumiem ten tok myślenia. Mam ciotkę, która tak żyje. Ma mieszkanie w którym nie płaci podatków, dostaje od rządu paczki z makaronem i olejem itp, mimo iż nie umi gotować, nie ma nigdy żadnego chłopa na stałe, ale dzieci? Dzieci ma od groma. Obecnie pół tuzina. My musimy je karmić, bo czasami chodzą po blokach głodne, pukając od drzwi do drzwi. Spytaliśmy się raz dlaczego ma tyle dzieci.
Wiecie jaka była jej odpowiedź?
Bo lubi rodzić.
Ta kobieta, która obecnie ma więcej dzieci niż zębów, która okrada rodzinę z pieniędzy, która wielokrotnie miała komornika i sąd na karku, bo się nie zajmuje dziećmi i nie płaci za kompletnie nic, niszczy sobie życie... dla fetuszu. Dla fetuszu rodzenia. I jeszcze za to jej rząd płaci.
O cioci Natalce to bym mógł całą pastę napisać, bo ta kobieta to tragedia.
Odpisz
18 listopada 2025, 15:53
Dobrze, dobrze, niech antynatalizm się rozprzestrzenia!
Odpisz
18 listopada 2025, 11:38
Użyję mojego przycisku
byo chyba
Odpisz