@Koteczek_21: jest k...ą bo nie chciała starego, obrzydliwego dziada który próbował ją kupić jak jakąś klacz, który enelminował każdego kto był dla niej miły, bo uroił sobie, że to jego konkurent, który jej się ewidentnie nażucał, który uzależniał finansowo od sieie jej rodzinę?
@Komutor: jest k...ą bo nie powiedziała mu spier. tylko szła w grę z nim i pieniędzmi. Z tego co pamiętam to nawet byli zaręczeni przed sceną z pociągiem
@Kolo_killer: ale z tym, że lalka nie jest nieprzyjemna w czytaniu to masz całkowitą rację. To nie jest zwyczajnie nieprzyjemne, to grafomania najwyższych lotów, próba przebrnięcia przez to to istne męki. To zło wcielone w papier, katusze i cierpieńcieństwo
Komentarze
Odśwież20 listopada 2025, 01:51
Zaśpiewałem to nutą z kreskówki.
Odpisz
19 listopada 2025, 10:35
Odpisz
19 listopada 2025, 10:52
@Kolo_killer: Chodzi o "Lalkę", lekturę ze szkoły średniej. Niezbyt przyjemne w czytaniu i do tego bardzo długie.
Jedyne co trzeba pamiętać to jest, że Wokulski był simpem, a Łęcka największą k...ą.
Odpisz
19 listopada 2025, 11:29
@Koteczek_21: za bluźnierstwo będziesz pałowany 40 i 4 razy biczem rzymskim
Odpisz
19 listopada 2025, 12:22
@Kolo_killer: Ale to są fakty.
Odpisz
19 listopada 2025, 12:54
@Koteczek_21: jest k...ą bo nie chciała starego, obrzydliwego dziada który próbował ją kupić jak jakąś klacz, który enelminował każdego kto był dla niej miły, bo uroił sobie, że to jego konkurent, który jej się ewidentnie nażucał, który uzależniał finansowo od sieie jej rodzinę?
Odpisz
19 listopada 2025, 13:37
@Koteczek_21: mówię o mówieniu, że nieprzyjemne w czytaniu
Odpisz
19 listopada 2025, 13:40
@Komutor: jest k...ą bo nie powiedziała mu spier. tylko szła w grę z nim i pieniędzmi. Z tego co pamiętam to nawet byli zaręczeni przed sceną z pociągiem
Odpisz
19 listopada 2025, 14:05
@Kolo_killer: A myślałem, że chodzi o to z Łęcką. Mi się nieprzyjemnie czytało i po paru stronach się poddałem.
Odpisz
19 listopada 2025, 14:20
@Kolo_killer: a co miała zrobić? W momencie gdy go poznała już została sprzedania i kupiona, ona nie miała tam nic do gadania
Odpisz
19 listopada 2025, 14:23
@Kolo_killer: ale z tym, że lalka nie jest nieprzyjemna w czytaniu to masz całkowitą rację. To nie jest zwyczajnie nieprzyjemne, to grafomania najwyższych lotów, próba przebrnięcia przez to to istne męki. To zło wcielone w papier, katusze i cierpieńcieństwo
Odpisz
19 listopada 2025, 14:43
@Komutor: ten komentaż nie jest trolololo
Odpisz