Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Anantashesha

20 listopada 2025, 00:06

Skieruj swój gniew na rodziców. Dziecko nie jest niczemu winne, rodzice są.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (31)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (31)
Avatar Anantashesha

26 listopada 2025, 19:39

A czemu miałabym ci cokolwiek odbierać?

Avatar
Rudy_Kruliczek_

26 listopada 2025, 21:00

@Anantashesha: Tak tylko pytam.

Avatar Hazer

20 listopada 2025, 13:46

Pomijając mema, czemu gość ma blachę falistą na głowie?

Avatar pvp17

19 listopada 2025, 20:24

to jeszcze nie jest takie najgorsze, najgorsze to jest że jak wchodzisz czy wychodzisz do autobusu czy pociągu to ludzie jedni na drugich jak bydło się pchają i przepychają nie ważne czy jakiś młody na oko 18 nastolatek czy jakiś 70 letni dziad każdy dosłownie każdy się tak pcha i przepycha że to szok

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Tryusznik

20 listopada 2025, 07:12

@DHF1232: nie każdy ma komfort mieszkania w muchosrańsku

Avatar Katrina2712

20 listopada 2025, 10:43

@pvp17: na szczęście rzadko jestem w przepełnionych liniach

Avatar werenspawel

20 listopada 2025, 01:45

Mam zatyczki do uszu. Łatwiej jest przetrwać.

Avatar KittyQueen

19 listopada 2025, 23:40

Ta. Ja jadę rano tramwajem, 7 rano i obok mnie siedzą bachory. Od rana zła jestem

Avatar rumcajschr

19 listopada 2025, 15:55

Ziutki, kiedy im powiesz, że w tym wieku też darli ryja w miejscach publicznych

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar DHF1232

19 listopada 2025, 21:31

@InDoroWeTrust: Ja byłem najmłodszy

Avatar InDoroWeTrust

19 listopada 2025, 22:08

Avatar Grayland

19 listopada 2025, 21:43

Mam tak samo czasem w autobusie. Oj dział kończy na trzecie wybicie, czyli 9 minut po pierwszym, więc jestem w autobusie jako jeden z ostatnich. Mimo to znajdzie się zawsze jedną babka która zajmuje 6 miejsc(Dla koleżanek).
Często walczę z pokusą by nie wywalić jej przez okno...

Avatar DHF1232

19 listopada 2025, 21:27

Tata pilnujący płaczącego dziecka:

Avatar Dragon22T0Ja

19 listopada 2025, 15:57

Ja bez pracy i tak tak mam ✌️😔

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Choomfie
Dodane przez: Choomfie

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Phi!

Deal życia

Tacy sami, a ściana między nami

Z klasą się trzeba urodzić

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka